Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: twitter/Dominik Tarczyński/screen

TYLKO U NAS. Tarczyński składa zawiadomienie do prokuratury ws. gróźb karalnych! ZOBACZ screeny szokujących wiadomości

Data publikacji:

"Policjanci patrolowali mój dom przez ponad tydzień. Sporządzono specjalną notatkę. Te groźby powtarzają się, więc musiałem to zrobić".

100% 213.241.93.*

To pisał sam UBolek ,ze swoim żmijowym potomstwem .

rambox 194.150.196.*

Internet pamięta i zostawia ślady po nitce do kłębka a potem do sądu.

To sa pogrozki panskich "milych" sasiadow z agresywnymi nastolatkami.

qedek 83.23.36.*

to na pewno pisze Tusk

tessa 31.182.247.*

Dobrze pan zrobił, tym bydlakom (przepraszam zwierzęta) nie może wszystko uchodzić na sucho, bo to jeszcze ich rozzuchwala. Wyrazy szacunku za pana działalność.

Łagodna 83.6.134.*

To w stylu tutejszych "tigerów" mordechaja, shatyna czy innej ws51.

GOOOnia 109.231.63.*

Czas najwyższy zrobić porządek z hamstwem. Prosimy o skierowanie sprawy do sądu i ukaranie tych, którzy Pana obrażają i co więcej grożą Pańskiej rodzinie. Trzymamy kciuki !

noe 77.254.134.*

Panie Dominiku to oznaka że jest Pan dobrym posłem i wzorowym Polakiem ,wyborcy za Panem murem !!!

stach 89.231.158.*

Nie można tego sam nie wiem już co pisać, o tolerować, oni w swej nienawiści pogubili się zupełnie, nie zdziwię się jak nie wlezą do Parlamentu, zdrajcy.

ewus 217.99.174.*

Panie Posle, trzeba bylo juz dawno to zrobic! Jest Pan madrym czlowiekiem, patriota i bardzo to komus przeszkadza! Zycze powodzenia , prosze sie nie zniechecac, bo robi Pan dobra robote!

CM 77.88.186.*

"KULTURALNI I OCZYTANI" KOMUNISTYCZNI "CHÓMANIŚCI" ZAWSZE ZNANI BYLI Z "MIŁOŚCI, TOLERANCJI I WYSOKIEGO JĘZYKA"... })

Czy takie " wiadomości " NIE DOWODZA ,że tylko NAIWNI wierzą w możliwość dogadania się, współpracy ? Jak ze złodziejem uzgadniać walkę ze złodziejstwem ? Tak , żeby nie czuł się urażony ? IM potrzebna TOTALNA BEZKARNOŚĆ i nic więcej.

Anka1 5.60.62.*

Kiedy brakuje merytorycznych argumentów pozostaje czyste chamstwo. To jest wynik bezradności, ale to dalej nie przyniesie chamom sukcesu. Mam nadzieję, że sami się zniszczą tą nienawiścią.

Treść komentarza została usunięta.

asia 79.185.145.*

i prawidłowo tak trzeba uczyć i wychowywać skoro nie można inaczej wychowywać PO-kolenia PO-myj

Polak, nie gęś 213.238.242.*

ewus 217.99.174.* Polskie znaki są w k a ż d y m komputerze.

Denis 217.99.255.*

To mi przypomina pewną konferencję Tuska jak cytował smsy od "życzliwych rodaków". W tych smsach Tusk był wyzywany od ryżych kundli i nadawcy grozili jego rodzinie...także Tarczyński nie jesteś sam.

spoko 83.26.245.*

Typowy język peowskiej , komuszej dziczy

tak tak 188.246.155.*

to jest język partii miłości

Treść komentarza została usunięta.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.