Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

Marek Jakubiak i Ewa Lieder / autor: YouTube

To trzeba zobaczyć! Jakubiak punktuje posłankę Nowoczesnej: "Chodzi Wam o obalenie rządu. Proszę się przyznać!". WIDEO

Data publikacji:

"Jeżeli p. Petru występuje na scenie i nawołuje do obalenia rządu, to ja przepraszam, ale polski kodeks karny przewiduje sankcje karne z tego właśnie powodu".

Treść komentarza została usunięta. (x9)

Ciemiorek 178.235.42.*

Przecież wystarczy na nią popatrzeć i ... wybaczyć! Przecież ona niewinna, przecież nie ona to wymyśliła!

Treść komentarza została usunięta.

gazdzina 89.238.166.*

Na tym obrazku wyglada, jak ges po podskubaniu.

Nie ma ZADNEJ watpliwosci - Nowoczesna to partia dla ludzi inteligentnych inaczej, kompetentnych inaczej, kulturalnych inaczej, madrych inaczej. W sumie wszystko w ich swiecie jest inaczej. Bo jak powiedziala pani Maximus Szajbus [imie nadane przez panow z 'WSieci' jednej z poslanek N] 'my jestesmy po prostu inni.' Otoz nie tylko to, ze sa inni, oni sa najzwyczajniej przybyszami z jakiejs dziwnej planety.

Treść komentarza została usunięta.

lider 84.57.164.*

Jeszcze jedna mądra inaczej z Nowoczesnej, Skąd one się tam biorą?

krzychu 91.232.175.*

wystarczy popatrzeć tylko jak ona wygląda nic tylko widły do łapy gumofilce na nogi i do stajni obornik wyrzucać poseł Jakubiak miał niezly ubaw z niej po prostu ją zaorał

dziwne 77.253.56.*

Kto wybrał to indywiduum? Zresztą nie tylko ją Niepojęte.

Treść komentarza została usunięta.

Jakubiak Pieniądze 37.47.173.*

A może tak BARDZO BOGATY poseł Kukiz 15 wytłumaczy jak to się stało że kupował POLSKIE browary za grosze i dorobił się fortuny??? Przypadek czy ZŁODZIEJ ???

Treść komentarza została usunięta.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.