Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

Marek Jakubiak i Ewa Lieder / autor: YouTube

To trzeba zobaczyć! Jakubiak punktuje posłankę Nowoczesnej: "Chodzi Wam o obalenie rządu. Proszę się przyznać!". WIDEO

Data publikacji:

"Jeżeli p. Petru występuje na scenie i nawołuje do obalenia rządu, to ja przepraszam, ale polski kodeks karny przewiduje sankcje karne z tego właśnie powodu".

W 79.175.212.*

Oglądałem - ta pani jest prosta jak budowa cepa o demokracji nie ma zielonego pojęcia !! o argumentach nie ma co wspominać nie bo nie, stara szkoła Stalina !!

jan 94.220.89.*

poslanka .n to przyklad jacy ludzie rzadzili polska przez 8 lat,zlodzieje,kolaborancki,szmalcownicy,trzeba ich wypedzic z polski,niech jada do swojego kalifatu germany,tam jest demokracja allaha

halejcio 188.146.163.*

Oni są tak nowocześni ja bolszewicka armia w 1920 roku i to by było na tyle.

Dorota 85.219.190.*

Widzialam to i nie dziwie sie panu Jakubiakowi ze wypunktował przeciez to jak rozmowa zze zdarta plyta zero dyskusji tylko swoje brawo panie jakubiak

Wa 87.205.30.*

N to buraki

ptt 93.94.21.*

bardzo ograniczona baba,zero totalne

tessa 31.182.247.*

Oglądałam - brawo panie pośle Jakubiak. Pan mówił to co myślą Polacy. Wyrazy szacunku.

emeryt 65 89.64.62.*

I to jest poziom 49-letniej kobiety.Wstyd.

Darek 193.200.47.*

czy w Nowoczesnej sami niedorozwinieci umysłowo są??,pytam poważnie

Ciemiorek 178.235.42.*

Przecież wystarczy na nią popatrzeć i ... wybaczyć! Przecież ona niewinna, przecież nie ona to wymyśliła!

Iga 94.254.133.*

Pani sprawiała wrażenie osoby ograniczonej intelektualnie.

gazdzina 89.238.166.*

Na tym obrazku wyglada, jak ges po podskubaniu.

Nie ma ZADNEJ watpliwosci - Nowoczesna to partia dla ludzi inteligentnych inaczej, kompetentnych inaczej, kulturalnych inaczej, madrych inaczej. W sumie wszystko w ich swiecie jest inaczej. Bo jak powiedziala pani Maximus Szajbus [imie nadane przez panow z 'WSieci' jednej z poslanek N] 'my jestesmy po prostu inni.' Otoz nie tylko to, ze sa inni, oni sa najzwyczajniej przybyszami z jakiejs dziwnej planety.

Treść komentarza została usunięta.

lider 84.57.164.*

Jeszcze jedna mądra inaczej z Nowoczesnej, Skąd one się tam biorą?

krzychu 91.232.175.*

wystarczy popatrzeć tylko jak ona wygląda nic tylko widły do łapy gumofilce na nogi i do stajni obornik wyrzucać poseł Jakubiak miał niezly ubaw z niej po prostu ją zaorał

dziwne 77.253.56.*

Kto wybrał to indywiduum? Zresztą nie tylko ją Niepojęte.

Arogancja, buta i głupota Nowoczesnej poraża..... Jakim prawem ta paniusia żąda zaprzestania rocznic smoleńskich osobom które chcą w nich uczestniczyć....swoiste rozumienie wolności......

Jakubiak Pieniądze 37.47.173.*

A może tak BARDZO BOGATY poseł Kukiz 15 wytłumaczy jak to się stało że kupował POLSKIE browary za grosze i dorobił się fortuny??? Przypadek czy ZŁODZIEJ ???

Ada 79.110.14.*

i całe szczęście, że je kupił bo pracują tam Polacy a jakby kupili np Niemcy jak chciał twój idol Tusk to by browary zostały zamknięte. za czyje pieniążki tak trollujesz sprzedawczyku?

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.