Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: Fratria

Mały ruch graniczny z Rosją wciąż nie został przywrócony. Szef MSWiA tłumaczy: To ze względu na politykę Kremla

Data publikacji:

W sierpniu zeszłego roku szef MSWiA Mariusz Błaszczak powiedział, że zawieszenie MRG "spowodowało, że niemożliwe są prowokacje rosyjskie w Polsce".

Jarzębinka 49 31.0.122.*

No i tak ma być !!!! Mały ruch to wymysł Zdradka i jego kumpla od kielicha Ławrowa!!!! A co rucholom skończyła się polska kiełbasa?????

vodka Yeltsin 83.31.234.*

Ludzie na Mazurach klną tą decyzję bo przynosi im straty finansowe.

as 31.175.101.*

Bravo

Treść komentarza została usunięta.

Dżordż 178.252.24.*

Po zniesieniu wiz dla ukraińców to naturalny kierunek wjazdu potencjalnych zadymiarzy. Min. Błaszczak nie wpuszcza też ponoć muzułmanów, skąd więc ich tylu w polskich miastach?

monika 138.251.250.*

no i dobrze. po co nam to?

Dżordż 178.252.24.*

Panie Błaszczak, a kiedy zaczniecie stawiać płot i chronić naszą zachodnią granicę. To stamtąd przenikają do nas coraz bardziej zauważalne muzułmańskie grupy. Zacznijcie realnie chronić suwerena.

kazik 83.28.16.*

Niech Ruscy zaczną być sąsiadami a nie prześladowcami. Będziemy ich lubić.

stiopa 86.63.90.*

Wszystko w rękach Rosjan. Także wymiana handlowa produktami rolnymi i technicznymi, a nie embargo! Putin za to jest odpowiedzialny!

Treść komentarza została usunięta. (x2)

ed 89.64.60.*

Tfu... stuknięty? Rozwala relacje Polska Rosja.Kto mu za to płaci.

Treść komentarza została usunięta.

kazio 83.20.48.*

Znając posunięcia Putina z zielonymi ludzikami na Ukrainie, trzeba dmuchać na zimne. Bolszewikom nie można uchylić nawet szparki w drzwiach. Oni robili nam krzywdę przez 1000 lat i to im nie przeszło

br 82.1.164.*

akurat przed ZAPAD 2017 to istotny temat

Dżordż 178.252.24.*

@kazio I jesteś zupełnie pewny, że te zielone ludziki nie wjechały już do nas przez wschodnią granicę na ukraińskich paszportach? Po zniesieniu wiz nie muszą za wiele kombinować aby wbić tą drogą.

Dżordż 178.252.24.*

@kazio I nie mów, że mogą mieć kłopoty ze zdobyciem paszportów. Przy korupcji panującej na Ukrainie, załatwienie ich paszportu jest równie łatwe jak załatwianie przez Polaków prawa jazdy.

noname 217.99.254.*

zamknąć też wjazd Rosjan przez Białoruś i Ukrainę oraz Litwę.

<<>> 83.26.234.*

Czerwony balonik płaszczaków UWPOPiS i WSIrezydentaPAD na "nowojedwabnym" i "nowohanzeatyckim" sprzedajnym pasku chińsko-russko-niemieckim

Treść komentarza została usunięta.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.