Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

Pan Bartosz i pani Ludmyla na tzw. kontrmiesiecznicy. Symboliczne / autor: wPolityce.pl

Drodzy Ukraińcy i ich majdanowi przyjaciele: jeszcze trochę takiej roboty, a z sympatii Polaków dla waszej walki nie zostanie wiele

Data publikacji:

Bo tego, co robicie i tego, w jak zakłamany sposób piszecie o naszej sytuacji wewnętrznej, nie da się już wytłumaczyć moskiewskimi prowokacjami.

Majdan?Hans Christian Andersen,baja.Ale nie taka piękna jak Hansa.

W 79.175.212.*

Ukraińcy to urodzeni mordercy pamiętamy co robili podczas Powstania Warszawskiego !!

Kazik 83.9.149.*

Cały ten Majdan był organizowany przez oligarchów dla oligarchów. Ci sami ludzie wspierali Kwaśniewskiego i Komorowskiego. Kupowali w Polsce, co chcieli, robili przekręty jakie chcieli. Teraz koniec.

hrud 79.185.180.*

Ukraińcy to nie są Słowianie. I trzeba o tym pamiętać.

Wredna nacja i tyle.

jaja 85.212.84.*

PIS = PO w klamstwach o UPAinie

____- dajcie jeszcze morderczynie Sawczenko, wasza bohaterke :)

___ i powymyslajcie o "terrorystach z Donbasu"

kasia 82.76.227.*

Ukraincy są wobec nas wrogo nastawieni. Poproscie o choćby drobną przysługę w sklepie lub teatrze. Nie doczekacie się. W najlepszym razie udają, że nie zrozumieli polskiej mowy. Ale to nieprawda.

hrabianek 50.100.195.*

Tyle razy nas zdradzano.Tyle razy wbijano nam noz w plecy i strzelano w potylice.DLATEGO nie mozemy NIKOMU ufac. A Ukraincy ,Rosjanie i Niemcy ZAWSZE beda przeciwko nam.I ZYDZI.

ada 24.34.253.*

"Ukraińcy i ich majdanowi przyjaciele: jeszcze trochę takiej roboty, a z sympatii Polaków dla waszej walki nie zostanie śladu" . Lepiej nie mozna bylo tego ujac .

ed 89.64.61.*

Głupi,wschodni ciemniak a'la Kaaacz & Kukiz - takie ciemniactwo ,majdaniarstwo zajmuje się polityką w Polsce.

kot-K 37.47.110.*

tak naprawdę to niechęć do Ukraińców była zawsze,choć w ciężkich dla nich czasach przytłumiona współczuciem i nadzieją,ale wymordowania w bestialski sposób 150-200 tys. nie da się ot tak zapomnieć

Kasia 87.206.252.*

Polaków zdradziły wszystkie rządy pookrągłostołowe sprowadzając do Polski nienawidzących Polaków w 95% Ukraińców którzy skumają się z separatystami proniemieckimi i Niemcami i co potem?

zm 37.47.190.*

Mam tam w nosie czy banderowcy mnie lubią czy nie. Wiem że dożyję granic Polski na Dnieprze

kot-K 37.47.110.*

ale nasze sprawy chcemy załatwić bez udziału kacapskich trolli i nikt się nie nabierze na ich walonkowe posty

Panie Michale , cieszę się , że w końcu przyszło trochę opamiętania z jednym jednak pańskim stwierdzeniem kompletnie się nie zgadzam - sympatii do Ukrainy już prawie nie ma , proszę porozmawiać z ludźmi którzy tracą pracę przez Ukraińców , proszę przeanalizować całkowicie antypolską politykę rządu Ukrainy do Polski , proszę zwrócić uwagę na antypolskie nastawienie wielu Ukraińców na Ukrainie do Polaków. Proszę w końcu zwrócić uwagę na skandalicznie głupie postępowanie naszych władz , które praktycznie w ciągu 2 - 3 lat stworzyło sobie 2- 3 milionową mniejszość we własnym kraju . Ten proces ciągle narasta , proszę mi pokazać jakiekolwiek państwo w Europie które w ciągu tak krótkiego czasu stworzyło taką mniejszość na dodatek tak skłóconą historycznie . Podejście Polaków różni się niemal całkowicie od podejścia rządu w tej materii , oby rząd się obudził i oby nie było za późno , nie stać nas już na kolejne tragedie.

Fredek 83.136.43.*

Jest w Polsce jeszcze wielu zakonspirowanych ukrainskich nacjonalistow,ktorzy szczerze nienawidza Polakow.Oczywiscie nie wszyscy tacy sa.

Treść komentarza została usunięta.

marco 83.30.150.*

Nie ma narodu ukraińskiego. To tylko zbieranina chłopstwa z Azji i Europy. Te ziemie wrócą do Polski a ukraińców damy ruskim. Niech zasiedlą sobie nimi stepy

Mi-Ki 188.146.129.*

Za dużo Ukraińców w Polsce.W moim mieście nie ma blokowiska w którym Oni nie wynajmowaliby mieszkań! Czy to n ie koń trojański?

proximus 83.30.163.*

He, to pewne, jak amen w pacierzu zwłaszcza jak się stiepana bandere na sztandarach bezwstydnie niesie , Putin ma chyba jednak rację !.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.