Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

Kramek na kontrmiesięcznicy rzuca do reportera TVP: "Nie czytałem teczki TW Bolka, ale widziałem film Wajdy. Wierzę w film!"

Data publikacji:

"Jarosław Kaczyński wyciąga nas ze spraw prywatnych i biznesowych i sprawia, że musimy się bić o wolną Polskę".

Refk 176.221.122.*

Ruska i Ukrainiec na kontrmanifestacji . Oni powinna zostać wyrzuceni z Polski .

krystyna 83.11.212.*

Następny apatryda..litości ile tu tego....

Treść komentarza została usunięta.

Kot bury 89.228.77.*

A ja widzialam inne filmy i wierzę, ze zyja dinozaury . Jakim prawem sowiecką 5 ta kolumna jeszcze nie siedzi?

Spielberg 78.11.139.*

"Mały Kram" w Lorda Wadera też wierzy...

gandalf 94.254.231.*

Czy obejrzał już Hobbita?

wert 37.47.48.*

Jaki Kramek taka wiara... Skad oni wytrzasnelii tego chlystka? lasnie po to powstaja takie filmy jak ten Wajdy by takie bezmogi mialy w co "wierzyc"...

wars 178.235.40.*

zaslepiony prymityw,niedouczony głupek nie potrafił odpowiedziec o jaka demokracje walczy razem z Mazguła i Bolkiem...jedno jest pewne ze dostaje agenturalne pieniadze do szkodzenia Polsce i Polakom

Treść komentarza została usunięta. (x2)

antychryst 92.14.17.*

Można ufać Wałęsie? Że powie coś niesamowitego. Niekoniecznie mądrego niestety. Zupełnie jak Kramek teraz.

Czy oni nie z kramków? http://dzieje.pl/aktualnosci/80-rocznica-operacji-polskiej-nkwd-ipn-upamietnia-ofiary-sowieckich-zbrodni - ta sama nacja!

om 89.229.153.*

troglodyta i szmondak, takimi najlepiej sterować

Konrad 31.17.254.*

A co mnie obchodzi jakis tam kramek. Niech sobie wierzy w co chce. Ale istotne jest, ze zlamal prawo nawolujac do dywersji wobec Polski. I za to powinien poniesc konsekwencje karne.

Treść komentarza została usunięta. (x2)

Algiz14 5.173.63.*

A ja widziałem Gwiezdne Wojny.

bibliotekarka 89.70.74.*

A jaka kasa poszła na ten film! Na film o rotmistrzu Pileckim do tej pory nie ma klimatu i odpowiedniego reżysera

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.