Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: YouTube

Szambo w ustach ks. Sowy to skandal. Ale bardziej oburzają szemrane układy polityczne, w których tkwi od lat. Niestety, twierdzi że jest z nich dumny…

Data publikacji:

Wygląda jak ubrana w koloratkę marionetka III RP, używana do budowania liberalno-lewicowej narracji w duchu „Kościoła otwartego”.

To on lubił też kobiety ?

ooo! 83.23.50.*

upadek człowieka aż skóra cierpnie co się z nami stało , z kapłanami i nami wszystkimi. Jezu Chryste zmiłuj się nad nami.

Mundek 89.64.26.*

Właściwa ocena i rzeczywiście najlepiej by było, jakby sie teraz znalazł za murami jakiegoś klasztoru.

Pulemiot 89.71.153.*

Czy ten buc ma sumienie , czy je dawno temu dddal we władanie innej "kosmicznej zjawie" ?

poznaniak 188.146.3.*

w jednej minucie powinien wylecieć z stanu duchownego, miłosierdzie pozostawmy Panu

Nieodżałowany śp. Maciej Rybiński (1945-2009) patrząc i obserwując tę ludzką gawiedź przez ostatnie swoje dwa lata pisał: "Obecnie chamstwo jest furtką do kariery" i "Chamstwo zostało wyniesione do rangi cnoty", ale gdyby przyszło mu dzisiaj usłyszeć te dysputy i wymiany myśli (sic!) musiałby zapewne użyć o wiele bardziej dosadnych słów, ale jakich?.. To chamstwo z PO i PSL dorwało się do władzy i "ewoluowało w stronę kloaki i jej "klimatu" i zapachu.. I wylała się ta kloaka z całą jej zawartości jako PełO i PSL-u na polską scenę polityczną, a smród i odór ich zapachu zawładnął umysłami tzw. słoików i lemingów na bite 8 lat.. (To już fosgen był mniej zabójczy!).. Więc ten symboliczny CHAM jest dziś już nieaktualny, bo CHAM to w ich przypadku nic nie znaczy!!!, bo CHAMY się przepoczwarzyły i "udoskonaliły", i by opisać i ocenić tę peowsko-peeselowską menażerię trzeba szukać innych, bardziej wyrazistych, dosadnych parafraz, albo porównań.. Jedno wiem na pewno, że CHAMSTWU zawsze nieodłącznie towarzyszy AROGANCJA I IGNORANCJA i mamy tu tego przykład, ale w dalszym ciągu nie oddaje to w pełni oceny tego zdarzenia i zachowania tych politycznych żuli i meneli.. Jak więc nazwać, opisać to "coś?".. Szukam!.. I mam!!!.. Adam Mickiewicz w niedokończonym dramacie francuskojęzycznym "Jakub Jasiński-dwie Polski" pisał o "ludziach z ogonami"..., i to są oni właśnie, "diabły w ludzkiej skórze" z tej "drugiej" obcej Nam Polski, przebrani w ornat (par excellence) i na mszę dzwonią (sic!).. Niech więc ich WSZYSTKICH diabli wezmą!.. Ale najpierw niech odsiedzą swoje w więzieniu!.. stanisław sadlik.

Treść komentarza została usunięta.

bolo 83.4.168.*

Ksieże Arcybiskupie Marku proszę suspendować tego niby księdza sowę albo wyslac na misję bo infekuje caly KK zarazą zepsucia.Nie chcemy kogoś takiego w KK.Duchu Sw. kieruj naszym Arc,Jędraszewskim

Treść komentarza została usunięta.

xxx 46.134.41.*

@miał pecha - wyszło też na jaw, że nieźle operuje łaciną kuchenną - jak menel spod budki z piwem. Tylko menel spod budki z piwem nie sieje takiego zgorszenia swoją łaciną jak ten obleśny ksiądz.

cyna 192.166.202.*

Trzeba nam pamiętać , że w seminariach duchownych i potem jako kapłani wyświęceni też byli ci , którzy wysługiwali się w PRL-u służbie bezpieczeństwa !

Lutek 78.10.216.*

Przecież to diabeł jest. Nie POwinniśmy wrócić do starych, wypróbowanych metod? Nie ma szans na resocjalizację tego ścierwa ...

Jerzy 80.54.254.*

Jeżeli agentowi Turowskiemu udało się znaleźć tak blisko Ojca Św., to postać pana Sowy nie dziwi. Wystarczy wpływ biskupa, aby wypromować seminarzystę. Ilu mamy 'turowskich' w hierarchii?

Lola 77.254.185.*

To dopiero jest cud z sowy zrobiła się świnia.

ola 159.205.113.*

Wreszcie poznalismy polskojezyczna agenture przebrana za biskupow. SKANDAL!!!

magazyn 88.68.50.*

radio: https://gloria.tv/audio/YrhMzUScaLtz3rT6jD3bDDhsU Bomba implozycja w grobie gen. Jaruzelskiego PDO483

MASONERIA UROKLIWA

PDF: https://www.scribd.com/document/350911360/

pol 83.29.78.*

Jako katolik z obrzydzeniem czytam o Sowie. Mam nadzieję że kościół sobie z nim ooradzi podobnie jak z Limańskim

MIKOŁAJ 50.65.101.*

MUSI BYĆ DUMNY POZWOLILI MU DOSTAĆ SIĘ DO KORYTA, TO WIDAĆ GĘBĄ JAK U TATARA D. .A. CZAS GO UTOPIĆ W SFIECONEJ WODZIE.

k65 89.25.249.*

Jeżeli tacy księża Boga się nie boją, to co dalej? Ksiądz powinien być autorytetem, jak zaufać takim kapłanom? Kiedy wreszcie hierarchowie kościelni zrobią porządek w swoim środowisku???

W-Ł 91.189.0.*

Dobrze, że napisała Pani (inaczej niż niektórzy publicyści), że ten człowiek nie powinien zajmować się duszpasterską pracą z ludźmi. To oczywiste, wobec ogromu zdeprawowania i demoralizacji tej osoby

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.