Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: ansa/wPolityce.pl

NASZ WYWIAD. Czarnecki: „Europejscy politycy stają się zakładnikami wspólnot muzułmańskich w swoich krajach”

Data publikacji:

"Europejska klasa polityczna powinna wyciągnąć wnioski z kolejnego ataku terrorystycznego, ale tego nie zrobi".

Treść komentarza została usunięta.

Lajdacy ze starej unii chca 85.164.185.*

u nas hodowac tania sile robocza dla ich bogatych panstw!Próby zmuszenia nas do przyjęcia «uchodźców» to nic innego jak CELOWE DZIAŁANIE NA NASZĄ SZKODĘ!To CIOS W NASZE PAŃSTWO i W NASZĄ GOSPODARKĘ!

"W stepie Turkmenistanu nikt o Tusku nie słyszał. "

To dość daleko musiał wyjechać...

"Europejska klasa polityczna powinna wyciągnąć wnioski z kolejnego ataku terrorystycznego, ale tego nie zrobi. "

Aż serce rośnie, gdy się słucha porad tego znakomitego myśliciela z Samoobrony, sypiącego poradami dla klasy politycznej Europy.

Treść komentarza została usunięta. (x3)

skutki będą poważne 159.205.182.*

Oni mają swoich islamistów a my swoich ukraińców

vitzek 31.178.80.*

Tusk wróci na czele armii islamistów.

To ja Riczard, 109.206.220.*

dawno mnie tu nie było i bla bla bla bla bla bla kwa kwa kwik kwa bla bla bla bla bla bla kwa kwa kwik kwa bla bla bla bla bla bla kwa kwa kwik kwa kwa bla bla bla bla bla bla kwa kwa kwi kwik

Treść komentarza została usunięta. (x3)

ghg 93.89.205.*

I co nam jeszcze Rychu powiesz? Wszystkie Ryśki to fajne chłopaki nie? A jak tam z prezesurą PKOL? Będziesz ją piastował w ramach bilokacji czy zrezygnujesz z czegoś niezastąpiony synu Samoobrony?

Knury dla władzy zrobią wszystko, dosłownie wszystko nawet skażą na śmierć w męczarniach swoich rodaków. Nie miejmy złudzeń, ci którzy chcą w Europie muzułmanów, to nasi śmiertelni wrogowie.

real 46.113.171.*

Kiedy oni wreszcie zrozumieją,że cały problem z zamachami tkwi w islamie i to z nimi coś trzeba zrobić,co zrobić?!A chociażby deportować tych najbardziej radykalnych.

pawelo 83.22.77.*

Po co on był w stepie Turkmenistanu . Podróżnik - pewnie jak Międzymorze padło to będzie namawiał prezesa do Międzyazji. Głupich nie sieją sami się rodzą

Każda demokracja degeneruje się i ma swój kres. Najpierw populizm i podążanie w stronę utopijnej lewicy, "wychowywanie" obywateli poprzez ogłupiające media w obszarze intelektualnej pustki i bezmyślności. W PRL bis była to próba wygenerowania lemingów, ale dzięki przekorze narodu Polskiego tylko częściowo udana. W końcu postawienie nawet na tych, którzy prawdopodobnie będą nas zabijać, ale co tam! Najważniejsze, że wcześniej na nas zagłosują, bo inaczej nie daj Bóg, wygra ta okropna prawica. Lepiej być martwym niż żyć pod rządami prawicy. No cóż.. jeden lubi pomarańcze, a drugi jak mu skarpetki śmierdzą. Osobiscie wolę pomarańcze!

@real "Kiedy oni wreszcie zrozumieją,że cały problem z zamachami tkwi w islamie i to z nimi coś trzeba zrobić,co zrobić?!A chociażby deportować tych najbardziej radykalnych."

Terroryzmu nie wymyślili muzułmanie, znam terrorystów katolickich (IRA), lewackich (Czerwone Brygady), a nawet polskich-patriotycznych (PPS FR). Najbardziej groźni emigranci na Wyspach to...Polacy.

"Polacy popełniają najwięcej przestępstw na Wyspach. Wyprzedzają imigrantów z innych krajów UE. Na czele niechlubnego rankingu znaleźli się Polacy – w 2015 roku za winnych uznano 10 300 naszych rodaków."

Euroosły stają się zakładnikami jednych,a pOSŁY innych. Dlaczego organ Karnowskich chowa głowę w piasek i nie piętnuje marsz.Kuchcińskiego za przyzwolenie na organizację mityngu esbecko-WSIowej agentury w sejmie? [https://fssm.pl/konferencja-w-sejmie] Dlaczego ze strony BBN,BOR,MSW,CBA,KGP,BSW,,ABW/SKW/AW,MON(ŻW),MSPG brak jakiejkolwiek prewencji?

gg 93.89.205.*

dankawojtek001@dankawojtek001 Bo nie było takiego rozkazu z Nowogrodzkiej od wybitnej żony stanu to chyba jasne

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.