Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: fot.youtub/PAP

NASZ WYWIAD. Dariusz Loranty: „Atak na policjantów w Paryżu to naplucie w twarz strukturom zajmującym się bezpieczeństwem”

Data publikacji:

"Terrorystyczna grupa decyzyjna zdecydowała się na zmianę taktyki. Policjanci zostali wyłuskani ze społeczeństwa".

Accord 205.211.141.*

https://www.youtube.com/watch?v=kp6xdVSG05U

Treść komentarza została usunięta.

francuz był terrorystą!!! 159.205.182.*

""napastnikiem był FRANCUZ"" Sami francuzi tak napisali! Francuzi to dzicz i bydło na to wychodzi. Nie mam szacunku dla tego narodu. Niech zapłacą odszkodowania Polsce za II wojnę światową.

niestety 78.10.149.*

Myślę, że kiedyś przyjdzie czas "wyłuskiwania" innych "sprawców"... Ci, którzy zafundowali Europie beżowy horror, powinni być likwidowani z taką samą bezwzględnością z jaką likwiduje się terroryzm...

Treść komentarza została usunięta. (x2)

ss 194.165.48.*

vivat multikulti. Terroryści nie boją się nawet uzbrojonej policji. Wchodzimy w nowy etap poprawności politycznej

Chcą ściągać imigrantów do Polski. Kto finansuje tajemniczy projekt „Refugees Welcome Polska”? !!!! niezależna.pl

jjkks 83.238.178.*

Jak terroryści uderzą w producentów sera i wina, Francja upadnie, chyba że urodzi się kolejna Joanna D'Arc.

Realista 95.160.152.*

Fantastyka filmowa z "XIII dzielnicy" stała się faktem. Ale politycy nadal twardo obstają przy multikulti. Jak im chordy muzułmańskie zrobią kalifat to na żal będzie za późno.

wolny Polak 87.101.35.*

Oto co chcą Polakom zafundować unijni biurokraci wspierani przez PO, Nowoczesną i PSL! Nie miejcie złudzeń, że śmierć nie będzie dotyczyć waszych mężów, synów, wnuków!

e 176.221.120.*

wysłać im dużą pakę kredy do mazania na chodnikach i ulicach, albo zastosować metodę premiera Australii. Metodę b. skuteczną. Można zastosować również metodę gen. Pattona, ustały akty terrorystyczne.

vitzek 31.178.80.*

Tusku powróci do Polski na czele armii islamistów.

kar 212.244.106.*

jedynym ratunkiem dla Francji jest wprowadzenie zakazu posiadania broni palnej, noży, maczet i samochodów.

Robespierre 83.31.145.*

Otwierają się Francuzom oczy szeroko zamknięte, mon Dieu! Qu'est-ce Mon Dieu?

Efraim 89.72.212.*

wygląda to raczej na porachunek gangów z narkotykami w tle!!

To miłe,że pan Loranty krytykuje terroryzm we Francji. Dlaczego jednak organ Karnowskich milczy na temat przyzwolenia przez marsz.Kuchcińskiego na organizację mityngu terrorystów państwowych w sejmie?[https://fssm.pl/konferencja-w-sejmie] Dlaczego brak reakcji BBN,BOR,MSW,ABW/SKW/AW, CBA/CBŚ/KGP,MON(ŻW),MSPG ?

kilim 78.28.36.*

Rząd francuski okazuje bezradność i nie potrafi odpowiedzieć siłą i to stanowczą.Tak nadal Francuzom będą proponować w ramach terapii malowanie kredkami.

Witold 178.235.41.*

Doprowadzili do tego, że ludzie boją się wychodzić z domu i to we własnym kraju. A nasza kochana platforma, chce nam zafundować, podobny los w naszej ojczyźnie.

Treść komentarza została usunięta.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.