Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: cba.gov.pl/PAP/Paweł Supernak

Żurek panikuje po wręczeniu mu pisma od CBA. „To działanie nieprzypadkowe. Formuła tego jest absolutnie nieakceptowalna”

Data publikacji:

„Jedyną formą możliwości doręczenia było doręczenie tzw. bezpośrednie, osobiste” - przekonywał rzecznik MS.

w państwie prawa każdy obywatel może być sprawdzony przez CBA jeśli zachodzi podejrzenie korupcji albo inne sprawy do których weryfikacji kompetencje ma CBA. panie żurek, nareszcie skończyło się stanie ponad prawem. jak można nazwa przyznane alimenty na poziomie 500 zł. taką kwotę zasądza sąd dla bezrobotnych, a ty masz dochody 12tys netto !!! który to kolega sędzia dał ci takie fory????

jabol 83.26.177.*

Facet, dlaczego tak panikujesz????"A , tak sobie panikuję...Całkiem bez powodu..."

kola 77.253.252.*

panie zupka, kompromis już mieliście; stary komuszek powiedział, że sądy same się oczyszczą; a tu nawet zwykłe złodziejstwo panuje... skończyć z kastą komuszą....

*** 80.55.233.*

Obecne KRS won, na bruk natychmiast !!! Antypolskie łajno POsowieckie !!!

No się nad człowiek zaniepokoił , tyle że panie Żurek trzeba było pisać prawdę , czasy Tusklandu się zakończyły .Pan panie Żurek , jako nadczłowiek z nadkasty z najwybitniejszą inteligencją winien być zapobiegliwy , a to wyszło jak zawsze , czyli - pupa zawsze jest z tyłu.

Proste 94.254.131.*

... sam wie, ile nie wpisał i teraz zaczął mieć dreszcze. Jak tam brzmiała przysięga panie sędzio ???

Zakuponieruchomościholik 178.37.14.*

Każdy na państwowej pensji która umożliwia zakupy licznych nieruchomości ,może stać się zakuponieruchomościoholikiem może zapomnieć o ich ilości .

wawa 89.79.131.*

tak się składa, że najgłośniej krzyczą ci, którzy maja sporo brudu za uszami od Kijowskiego poczynając...w tym krakowska apelacja gdzie grasowała grupa przestępcza

rsv 193.192.169.*

Człowiek który sądzi się z dzieckiem o zwrot alimentów - jest nikim.

Iga 29 94.141.151.*

To bardzo ładnie , że sędzia Żurek został poruszony - choć on oczywiście widzi to inaczej ...

KIDMAN 37.131.141.*

TO DZIAŁANIE W ISTOCIE NIEPRZYPADKOWE ALE NIEZBĘDNIE KONIECZNE PANIE ŻUREK Z KASTY NIETYKALNYCH

helena 83.22.123.*

Nareszcie...wracamy do normalności!!!!!!!!!!!!!

xyz 87.207.253.*

Chodzi o to, że CBA zdołało wreszcie dostarczyć pismo do rąk sędziego, bo do tej pory unikał on z biurem kontaktów. Chłopcy z CBA odwiedzili gościa w robocie. Przecież to bardzo uprzejme.

tyle na temat 83.23.101.*

Każdy z nas musi płacić podatki. US wiedzie czy mamy coś na sumieniu.Jeżeli jest tak jak Pan twierdzi(ma Pan czyste rączki),to nie ma się czego bać.No chyba że się coś ukryło.Sędzia chyba zna PRAWO?

Treść komentarza została usunięta.

Karol 79.186.31.*

„ręka (KRS) do zgody jest wyciągnięta”... W porządku, tylko po co ta zaciśnięta pięść na końcu tej ręki? Trzyma w niej coś, co chce ukryć?

26 kamienic żurka 185.136.92.*

przygłup ma pełne spodnie "żurku"... :D

kilp 89.64.9.*

BRAWO ZIOBRO!!!Tak trzeba z uzurpatorami, kiedy za carycę się weżniecie.

tyle na temat 83.23.101.*

Dlaczego sędziowie są w Polsce są PONAD PRAWEM?Są niczym "święte krowy".Mają nie tylko problemy obyczajowe,lepkie ręce,wóda,kolizje i wypadki,kontrowersyjne wyroki-korupcja i mafijne związki.ZMIANA!

klk 83.29.81.*

Zamknij się rzeczniku. Jesteśmy równi wobec prawa, więc nie wychylaj się zbytecznie.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.