Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: Fratria

Magierowski rozwiewa wątpliwości: "Prezydent wspiera reformy ministra Ziobry. Uważa, że są konieczne"

Data publikacji:

"Prezydent uważa, że potrzebna jest głęboka reforma wymiaru sprawiedliwości w Polsce, a w szczególności sądownictwa".

Nie, my to widzimy jednoznacznie, że włączył pan prezydent hamulec i usiłuje włączy bieg wsteczny.

m 37.47.133.*

jeden przepis dla kasty . Sprzeniewierzysz się w jakikolwiek sposób jedna kara . Jak za II Rzeczpospolitej . Kula w łeb albo szubienica.

Treść komentarza została usunięta. (x2)

Resortowe Staliniątka WON 78.133.56.*

Sedziowie POmkowie smieci z KPP, nawiezionych przez tanki NKWD w 39 a udajacy POLAKOW, uniemozliwiaja rozliczenie z komunistycznych zbrodni. Polsce potrzebna lustracja i NORYMBERGA II

misiek 188.146.79.*

Panie Magierowski proszę się nie tłumaczyć bolszewickiej hołocie.Robić swoje te ścierwa olać wysokokalorycznym moczem!!!

Treść komentarza została usunięta.

Gościu 153.19.11.*

Uwalając Macierewicza uwali się OTK. tak chwalone przez Pryzydenta

życzęsukcesów 89.206.32.*

I tak panie prezydencie trzeba reagować, natychmiast. Dziękuję. To uspakaja. Drobna uwaga skończcie z tą gabinetową 'oficjalną" korespondencją.

DOM 178.235.40.*

Prezydent nie ma własnego zdania na żaden temat. Marionetka. Wstyd.

cesia 79.185.126.*

Ha ha ha ha ha , jeszcze wczoraj ględził że prezydent ma wątpliwości , ŁASKAWCO to jak w końcu jest , zrób losowanie i trzymaj się jednej wersji .

obciachowy pis prl bis 188.146.9.*

Dudo Dudo Trybunał Stanu za złamanie konstytucji czeka i nie pomogą głupawe uśmieszki DUDA HAŃBA

Treść komentarza została usunięta.

xxxxx 126.142.248.*

"rozpoczęło się zatapianie ministra Macierewicza. Jest to to taka oczywista oczywistość,że zauważyła to nawet taka osoba, jak Wielce Czcigodna Joanna Scheuring-Wielgus, podczas przesłuchania u pana"

Treść komentarza została usunięta. (x2)

sm 89.65.237.*

Widzę że ktoś poszedł po rozum do głowy i tak nam pan mów panie magierowski. Min. Ziobro,Macierewicz i Kamiński są nietykalni ,zapamiętajcie sobie tam w dużym pałacu !!!

ulka 176.221.121.*

p Magierowski kogo pan reprezentuje bo na pewno nie PIS jest pan kretem w PISie

PISdojebek 5.172.255.*

Maliniak znowu ma wątpliwości wymyślone na potrzeby publiczki, którą mierzi Maliniak podpisujący wszystko jak leci. Maliniaka wątpliwościami podetrze się Przyłębska i Malinowy Joe w te pędy podpisze.

po - samo zło - samo dno

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.