Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: wPolityce.pl

Ślepy marsz. Komu i czemu służy konflikt dziennikarzy na prawicy...?

Data publikacji:

Komu i czemu - pytam - służy konflikt dziennikarzy na prawicy…?!

Treść komentarza została usunięta. (x13)

pontus 31.11.131.*

Szkoda,że Sakiewicz i Karnowski nie mogą porozmawiać w cztery oczy i wygarnąć sobie ,o co chodzi. Jeśli Kochają Polskę,niech nie podcinają gałęzi, na której siedzą, bo wszyscy runiemy.

Cywiński ma rację! 83.20.234.*

Panowie, nie drzyjcie kotów, wypijcie razem po wódce i skończcie z tym!!!

AA 89.64.10.*

A ja dobrze pamiętam jak G.Polska judziła w sprawie arcybiskupa Wielgusa i czym to się skończyło??? Przyszedł Nycz. Fajnie??? Od tego czasu nie lubię G.Polskiej.

błotko wPolityce WSTYD! 83.26.232.*

Niech Pan spyta Karnowskich-ale ręki,która daje chlebek nie kąsa się?A tak na marginesie-nalot CBA na Wprost/spontan.akcja obronna dziennikarzy GP i GPC/Karnowskie były,bo nie pamiętam?

strażnik 89.68.30.*

Ani Sakiewicz ani Karnowski to nie prawica. Nie uzurpujcie sobie nienależnego wam miejsca na scenie polityczno-publicystycznej

Prawdziwa Prawica 83.24.8.*

Tak naprawdę PiS Prawicą nie jest, mimo to im sprzyjam (choć błądzą czesto) bo PO to katastrofa. W konflikcie popieram wpolityce, Sakiewicz mało ma wspólnego z Prawicą i zniszczy PiS swoim fanatyzmem.

A do kogo szanowny apeluje? 89.229.1.*

Najlepiej do swoich, prawda? Czy jednak to "oni" zaczęli ? No... ?

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.