Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: pixabay.com

Dziesiątki tysięcy danych o nieruchomościach wyciekły z warszawskiego ratusza. Konsekwencje mogą być poważne

Data publikacji:

Dane dotyczące ponad 47 tys. nieruchomości w Warszawie, głównie na Mokotowie, wyciągnął w niespełna trzy miesiące aplikant radcowski na praktykach.

i co? i nic... jak zwykle 83.22.254.*

rośnie nam nowy prawnik, dobry materiał na kastę, zaczyna od złodziejstwa, zrobi karierę - radca prawny który będzie równie szeroko gębę otwierał co Budka i krzyczał P R A W O !

polski patriota 89.79.54.*

W warszawskich urzędach, urzędują całe mafie, skorumpowanych urzędników. BRAK DEKOMUNIZACJI w przestrzeni publicznej!!!!!!!!

Work Buy Consume Die 91.189.223.*

Nie można się pod kogoś "podszyć" sprzedając działkę bez aktu notarialnego, a bez takiego aktu "sprzedaż" jest nieważna... To zorganizowana MAFIA

ola 77.253.70.*

"Zdolny" młody człowiek. Wysoko zajdzie w szeregach Partii Miłości.

Czy HGW nadal w ratuszu pomimo dowodów popełnionych przestępstw?

obserwaTOR 5.173.21.*

za ten burdel odPOOwiedzialna jest HGW. Na wzór niemiecki musi być utworzona centralna jednostka rządowa do walki z cyberprzestępczością i Fake News

ed 195.205.152.*

dobrze wiedział dla kogo i za ile to robi

Treść komentarza została usunięta.

ixi 94.254.129.*

chytry gnojek ale jakoś nie wierzę w jego geniusz ...

Chwalba 83.4.213.*

Jednak okazuje się , że dostęp do ważnych źródeł informacji musi być ograniczony .

też mi ratca 109.243.149.*

to nie jego ręka

dosc tego 37.47.35.*

idealny przyklad tego jak dziala obecna wladza w warszawie. wycieki, reprywatyzacje, blokowanie inwestorow jak w wilanowie. ludzie czekaja na rozwoj stolicy, a w zamian dostaja wielka fige z makiem!!!

emer, 89.74.129.*

Nie pierwszy to radca prawny, który nielegalnie zdobytą wiedzę, bez wątpienia wykorzystać chciał do przekrętu! Przy ul. Londyńskiej 26 w W-wie, też taka jedna mu podobna mieszka.

sceptyk 77.113.102.*

Co wy za bzdury wypisujecie! Dane z KW, wypisy i wyrysy z rejestru gruntów są JAWNE! Jak ktoś chce sprzedać nie swoją działkę na podstawie SFAŁSZOWANYCH dokumentów, to zrobi to bez danych z ratusza

Nina 83.26.166.*

Było pewne, ze jak się robi z bufetowej prezydenta miasta, to sobie nie poradzi i nie będzie w stanie niczego dopilnować. Ona umiała brać tylko napiwki.

qaz 83.23.32.*

zdolny aplikant- jak cała kasta prawnicza

Dziadek 89.76.45.*

KIEDY w koncu zabierze sie do pracy Komisja Weryfikacyjna ? Ustalic na czyje zlecenie zbieral te dane i wszystko bedzie jasne.

"Zdaniem śledczych, dzięki wyniesionym danym ktoś mógł się podszyć pod właściciela nieruchomości i np. sprzedać cudzą działkę czy wziąć pożyczkę pod hipotekę." To jakiś humbug. sceptyk 77.113.102.* ma rację. Czy dziennikarstwo polega na bezmyślnym przepisywaniu? To by tłumaczyło, dlaczego jest to zawód zagrożony zastąpieniem przez roboty.

... 94.40.7.*

Panu dyrektorowi Biura Geodezji i Katastru - podziękować dyscyplinarnie. Panu aplikantowi - zabronić dożywotnio wykonywania zawodu.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.