Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: YouTube

Generał Bronowicz: Oczekuję od prezydenta, żeby wywiązywał się ze swoich obowiązków jako zwierzchnik sił zbrojnych

Data publikacji:

"Nie wiem, czy pan trener Nawałka byłby zadowolony, gdyby skład i sposób gry ustalali członkowie zarządu PZPN. Niestety dzisiaj tak jest w armii i wówczas, kiedy ja tam byłem, zaczęło się ręczne sterowanie."

Polka 213.5.212.*

Jeżeli gen Różańskiemu przeszkadzała Obrona Terytorialna Kraju, to nie mamy o czym mówić! Kto nas obroni [przed zielonymi ludzikami? Armia, co się zmieści na jednym stadionie?

Treść komentarza została usunięta.

Noel 46.134.188.*

Skoro gienerałowie piszczą to znaczy, że obrano właściwy kierunek obsady polskiej armii!

Poznanianka 188.33.1.*

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.

Tadeusz 37.47.72.*

my Polacy mówimy sowieckim generałom won....

klown 213.158.208.*

Towarzyszu bronowicz, pamiętacie jak w Żarach kazaliście żołnierzom wkładac deseczki do pagonów żeby bardziej przypominali towarzyszy radzieckich? Wyjątkowa wredota!!!

Treść komentarza została usunięta.

monika 83.30.2.*

Panowie generałowie obrażeni? Skoro tolerowali Siemoniaka i psucie armii przez 8 to znaczy że mieli Polskę w głębokim poszanowaniu. Co robili po zamachu Smoleńskim? Jakoś żaden się nie odzywał

RYSK 31.179.118.*

Pan Prezydent wlasnie to robi, zachecajac Macierewicza do szybszych zmian wojskowych za granica, ta para politykow swietnie sie dopelnia,a WSI-owym burakom dajemy wolne , kalmuki

baca 83.8.123.*

Panie generale:proste pytanie coście zrobili gdy zgineli dowódcy pod Smolenskiem-zero-i macie szczelnosc skomlec WSTYD.

Czacha Yorica 89.79.126.*

Gen. Janusz Bronowicz w latach 1989-1992 był słuchaczem Wojskowej Akademii im. M. Frunzego w Moskwie. To chyba wszystko wyjaśnia?

Ursa Furiosa 94.254.144.*

A może to rozbuchane ego generalskie, które zawsze wie najlepiej i nie znosi krytyki jest przyczyną odejść? Służba jest dla Polski a nie własnych ,,widzi mi się''

Treść komentarza została usunięta.

mariusz 37.47.182.*

Jeśli, jak mówicie, wasze odejścia są groźne dla Państwa, to jesteście nieodpowiedzialni i macie gdzieś Polskę. Zatem nie ma czego żałować. A jak nie są groźne, to tym bardziej nie ma. Bolszewiki

Uuu 77.255.254.*

Prawdziwy generał nie płakałby jak mała dziewczynka...i nie snuł wizji przeciw Polsce...to nie generał...to mongolska kukiełka...

Treść komentarza została usunięta.

ede 185.13.106.*

ZMIANY ZMIANY ZMIANY. Sowieckim ge....lom mowimy ,,DOSWIDANIA,,

mandzi 83.29.91.*

W normalnym kraju generał wypowiadający się przeciw demokratycznie wybranym władzom powinien być pozbawiony szlifów generalskich oraz emerytury generalskiej.

Notak 109.196.49.*

Maciarewicz wie co robi .Co generałowie mówili po Smoleńsku? Mordy w kubeł .

Antoni stary chłop wie co robi.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.