Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: fot. Prezydent.pl/ premier.pl/polsatnews

Prezydent Andrzej Duda pozostaje liderem rankingu zaufania! Na podium znalazł się również wicepremier Mateusz Morawiecki

Data publikacji:

Tuż za głową państwa, na drugim miejscu uplasował się Paweł Kukiz, który znów znalazł się w pierwszej "trójce".

Treść komentarza została usunięta. (x3)

RYSK 31.179.118.*

przestancie pitolic o tej sondazowni, to nowy etap szwabskich atakow na POLSKE,a wy jak dzieci we mgle powtarzacie za prowokatorami.

Ciąg dalszej, skandalicznej manipulacji IBRiS!!! Ciekawe, wszystko dzieje się przed wnioskiem opozycji totalnej o votum nieufności wobec rządu?! To jawna i zaplanowana dezinformacja!!!

Balbina 95.49.158.*

A Wielki Slajd za co ma poparcie????

IBRIS! ONET! I wszystko manipulacja. na bank i my to wiemy! Naród polski nie da sie omamić!!!!!!!!!!!!!!

Treść komentarza została usunięta.

Totalni - chcielibyście spadku! A gó.....! Dekan wam tak kazał obliczyć????????????????????????????

mordechaj 78.11.233.*

Z sondażu wynika, że Panu Prezydentowi ufa 34,9%. Nie ufa 55,2%. Jak to się ma do sondaży CBOS ? Jednak w jednej jak i drugiej sondażowni tendencja spadkowa zaznaczona

Dla ONETU- chichotamy, jak ta wasza podrzucona wiewiórka!

Treść komentarza została usunięta. (x4)

Storm 78.11.177.*

po co zawracacie ludziom głowę tym ibrisem???! wszyscy wiedzą, że to żadna sondażownia - tam to zaraz po wyborach prokurator powinien wejść...

Polka 213.5.212.*

IBRiS to kłamczucha nie sondażownia. Szkoda czasu na komentowanie wyników zależnych od tergo kto płaci.

No i zaczęło się. Zielona sondażownia a jutro, próba aneksji rządu. Co jeszcze wymyślą do już teraz, próby obalenia rządu?!!! Zaczęło się. Mam nadzieję, że my Polacy, Ci z parkingu nie damy się, po raz kolejny oszukać!!!

Treść komentarza została usunięta.

Czyli co, czyli IBRIS od 89.229.3.*

wczoraj ma znów wasze zaufanie? Sami nas zmuszacie do ufania Onetowi, to jakaś paranoja. Przydałaby się jakaś choćby minimalna konsekwencja w tym waszym p_eniu!

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.