Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: Fot. ARD/screenshot

„Kulturkampf” w popularnym niemieckim serialu kryminalnym. Polska jako państwo autorytarne, na równi z Chinami, Rosją i Turcją

Data publikacji:

W wyświetlanym od lat 70. serialu „Tatort” Polska została wymieniona jako jeden z krajów, w którym prześladuje się dziennikarzy i „dysydentów”.

HH 185.139.19.*

Niemcy zwalczają Polskę narazie słowem. Ciekawe ,co będzie jak Schulce dojdzie do władzy.

Treść komentarza została usunięta.

Hrut 89.64.209.*

Szwaby wariują. Niech sobie przypomną jak ich media cenzurowały info o Kolonii albo jak próbują teraz cenzurować media społecznościowe

100% racja 88.69.141.*

*** 93.159.188.* - w punkt!

wykupują 178.36.201.*

Reparacje,reparacje i jeszcze raz reparacje. Niemcy nas ograbili i wymordowali. Polacy, żeby się odbudować brali pożyczki. Bielecki,Lewandowski i Tusk oddał im majątek za bezcen i za naszą kasę nas

twardo z nimi 178.43.82.*

Hakata jak widać nie przebiera w środkach. To już otwarta wojna propagandowa i gospodarcza z Polską.

Treść komentarza została usunięta.

Eksterminacje Zydow 85.164.170.*

Niemcy poprzedzili kampania nienawisci i porownywali ich do szczurow. Jaki cel ma szwabia kiedy nas tak atakuje? Jakie maja wobec nas plany?

Seta 83.23.105.*

Widze, że kalifat niemiecki zrobi wszystko aby zohydzić Polske mieszkańcom zachodu. Trudno - szukajmy szczęscia na południu Europy.

Treść komentarza została usunięta. (x3)

Ewka z Berlina 77.114.201.*

Nie ma co sie przejmować tym serialem, bo nikt go poważnie nie traktuje, zwłaszcza od kiedy role policjantki gra była aktorka porno, ktora w dodatku jest dumna że swojej przeszłości.

Joseph Goebbels byłby z Davida Wendta dumny...

kornik 78.10.163.*

faszysci niemiecy nadal atakuja Polske,wspolnie z prezydentem USA wyeliminujemy ich bo zagrazaja znowu swiatu,taki Schulc nieuk niemiecki socjal faszysta pnie sie do wladzy

Treść komentarza została usunięta.

konserwa1 77.253.55.*

A może warto byłoby wywalić tych lisopodobnych pseudodziennikarzy??? Wtedy będzie jak w ich serialu i dobrze.

mp 83.30.116.*

W Niemczech jest nazidemokracja. Niemcy są poddawani praniu mózgów jak w latach 30 XX w.

Treść komentarza została usunięta.

ROON 87.115.172.*

Wow NIE SPODZIEWALEM SIE ZE POLSKA NALEZY DO TAK EKSKLUZYWNEGO KLUBU SAME POTEGI OBECNEGO SWIATA CHINY ,ROSJA TURCJA SERCE SIE RADUJE TO FAJNIE ZE NIEMCY NAS TAK DOPIESZCZAJA. POZDRAWIAM KATOLIKOW.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.