Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: wPolityce.pl/TVP Info

Jaki: Dlaczego Polska ma być gorsza od Niemiec? List Dekana pokazał, że Polaków traktuje się jak pacynki, którym trzeba pokazywać, co mają myśleć

Data publikacji:

"Jeśli państwo polskie chce być podmiotowe i suwerenne, to musi w polskich rękach mieć kluczowe – z punktu widzenia państwa – obszary".

Treść komentarza została usunięta.

.. 89.238.14.*

http://demotywatory.pl/4429006/Instrukcja-Carycy-Katarzyny-(1729-1796)-jak-pokonac-Polske

krasnal 78.10.58.*

Brawo p Jaki tak trzymać tępić tą bolszewicką kaste.

Treść komentarza została usunięta. (x6)

Rafal Madej 68.173.225.*

Ale fryzura Panie Jaki.Czy mezczyzni w Polsce powariowali z fryzurami (w Europie).Poznac europejczyka od razu po "uczesaniu".Ladnie to nie wyglada choc jestescie w wiekszosci przystojni.Szkoda

Kazimierz 94.254.184.*

Dziwne ze nie ma slowa kto ten wywiad prow p Ziemiec uważam ze dawno nie pow byc TVP to kret PO i lewacki w tym progr byl żecznikiem sędziow i atakował min Jakiego wysl go tam gdzie bedzie szczęsliwy

PIS=PO 213.73.8.*

Ewidentnie szkodliwy dla Polski Traktat Lizboński mógł być zablokowany. Teraz, kiedy państwa zostały pozbawione suwerenności, pis stał się nagle waleczny. Teatr dla motłochu.

Aleksandra z Wwy 89.68.96.*

Panie Ministrze ! Dopóki Polska ma TAK RZETELNYCH I ODWAŻNYCH LUDZI JAK PAN jest jakaś nadzieja na przywrócenie NORMALNOŚCI ,UCZCIWOŚCI, SPRAWIEDLIWOŚCI ! A przeciwnicy tych wartości niech pomyślą..

kawa 78.10.94.*

A ten ciągle swoje - mało jest ludzi tak niekompetentnych !

Action 89.229.22.*

Pani premier powinna być dumna z niektórych ministrów, jak p.Ziobro, p. Jaki i jeszcze kilku,a przyjrzeć się takim jak Gliński czy Gowin. P.Ziemiec jak v kolumna broniący zulka czy zalka - żałosne.

Tylko pogarda 83.26.52.*

A słyszeliście jak Węglarczyk nakłamał wczoraj w Minęła dwudziesta? To ma być dziennikarz? Gardzę takim miotem! Mam nadzieję, że to był jego ostatni występ w . I głośno o tym kłamstwie mówicie!

Temida 83.31.57.*

Panie Ministrze powodzenia ! Kundle /nierasowe psy/ ujadają a karawana idzie dalej ! Wytępić tę patologię w sądownictwie!

faszysta 159.205.195.*

Jak długo jeszcze najwyższa kasta będzie bezkarna za swoje błędy i przestępstwa?Czy ktoś wypowiadający posłuszeństwo demokratycznej władzy nie łamie prawa?Co dalej z hitlerowskimi gadzinówkami w RP?

Jaki to Gość !

przemko189 94.254.247.*

A no dlatego Panie Jaki, że PiS może Polakom zapewnić kromkę chleba z salcesonem. A dzięki Europie wiemy, że może być lepiej.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.