Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: fot. You Tube/radiowa 'Trójka'

NASZ WYWIAD. Brudziński: "Schetyna jest zbyt cwanym i doświadczonym politykiem, by zakładać, że ten wniosek ma jakiekolwiek szanse na powodzenie"

Data publikacji:

"Schetyna upiekł dwie pieczenie naraz. Jedną na potrzeby rywalizacji z Petru i Kosiniakiem-Kamyszem, drugą na gry wewnątrz PO".

*** 46.112.109.*

https://euroislam.pl/o-krok-od-tragedii-w-olsztynie-arabski-student-zaatakowal-nozem-mlodego-polaka/

alfa 89.229.31.*

PO stawia na zwiększenie agresji, to jej bije słupki w opinii motłochu..., wyobrażam sobie debatę i kierwińskich, scyrby, pomaski....ocean hipokryzji i złego smaku....

Treść komentarza została usunięta.

geordie 46.238.239.*

@188.146.5.*:ups wy trolle to nie macie wstydu...akurat podkradłeś prawa autorskie pana Brudzińskiego...Wstyd i do nauki!

Treść komentarza została usunięta.

@ 89.238.14.*

http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/16222-prawdziwy-%C5%BCyciorys-donalda-tuska

Treść komentarza została usunięta. (x3)

Madame 77.91.0.*

Totalni DONOSICIELE i totalni ZADYMIARZE = Totalna opozycja.

hahaha 79.205.167.*

co trole boli ? i dobrze ma bolec

niestety 77.255.69.*

Po kompromitacji Nowoczesnych nieuków wajchowy dostał zadanie wypromowania Platfonsów Ośmiorniczkowych ...Rzecz karkołomna, ale "sondaże" od razu skoczyły zgodnie z POtrzebą... Ale jaja, ale jaja ..!

Treść komentarza została usunięta. (x2)

Gmyz i Gargas wygrali proces z Kulczykiem i Ciech S.A.

XXY 188.146.135.*

Shety... "poczul" zew natury...... Wczesniej czul na plecach oddech donka....

mich 77.253.178.*

"gdyby to zostało pokazane opinii publicznej po Platformie Obywatelskiej i jej pomagierach nie byłoby czego zbiera" to do roboty. Chyba, że kopiecie się po kostkach-wyżej już nie

RYSK 31.179.118.*

teraz juz wiecie oportunisci dlaczego nie mozecie lubić Brudzinskiego bo to POLAK pelna geba i sercem, a wy bidne sieroty kacapsko-folksdojckie.

Treść komentarza została usunięta.

jonas 89.76.46.*

Te gierki tych przedszkolaków z PO będą nas wszystkich kosztować. Sejm ma się zajmować gospodarką i poziomem życia ludzi a nie wotum które i tak nie przejdzie. To co robi Schetyna to szkodnictwo.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.