Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: M. Czutko

Prof. Zybertowicz: "Atak na odwiedzających groby swoich bliskich, jest czymś wstrząsającym dla osób zakorzenionych w tradycji chrześcijańskiej"

Data publikacji:

"Okazało się, że wśród przedstawicieli elit, a byli tam ludzie z różnych krajów Europy zachodniej, wspomnienie chrześcijaństwa wywołuje jakieś reakcje alergiczne".

Treść komentarza została usunięta. (x3)

Pol 89.79.231.*

Tylko że to nie są chrześcijanie a bolszewicka czerwona dzicz,a oni czczą Lenina.

Treść komentarza została usunięta. (x2)

gru 83.15.157.*

Były komunista nagle cudownie nawrócony sądzi innych. Super.. A jeśli oni się tez nawrócą?

Chwalba 83.7.93.*

Każdemu wolno protestować ale nie wolno robić awantur . Od pacyfikowania awanturników jest policja

*** 93.159.188.*

Cholerni eskimosi... im zawsze przeszkadzała nasza tradycja, za to swoją rozPOwszechniają za wszelką cenę...

**** 93.159.188.*

Jednak wyraźnie widać, że POfile to nie są Polacy, ale jakieś niepolskie bydło, niszczące polską tradycję i wartości...

alfa 89.229.31.*

Walka z chrześcijaństwem trwa od jego zaranie i widać, że wrogowie odnieśli skutek w mentalności "zgniłego" zachodu, dla którego też kasa, to podstawa pozycji i sukcesu...

Potępiający Krakowiaków protestujących przeciwko comiesięcznym wizytom Prezesa, w towarzystwie towarzyszy przydupasów powinni zastanowić się czy w tych protestach jest coś na rzeczy. Jakim prawem Prezes może co miesiąc wieczorową porą wchodzić do katakumb wawelskiej katedry? Dlaczego na te wizyty zezwala krakowski metropolita? Dlaczego przekonanie Prezesa o tym, że to on, genialny Polak może wszystko, ma kolejny raz doprowadzić do klęski formacji dobrej zmiany". To ostatnie pytanie kieruję do wszystkich piewców geniuszu Prezesa.

Treść komentarza została usunięta. (x2)

Jadzka 135.19.66.*

To jest ta sama " kultura" co mordowanie na Wołyniu, katowanie przy przesłuchaniach, niszczenie grobow i bezczeszczenie zwlok. Zdjecia i filmy z nimi warto przechowywać w kartotece

Polka 213.5.212.*

Nie można tego towarzystwa porównać do żuli, bo oni są brudni, cuchną, ale nie przeszkadzają ludziom modlić się na grobach bliskich. To są hieny, chcące wyrwać to, co kto inny upolował.

Polka 213.5.212.*

Skręca mnie ze złości, że także z moich podatków są utrzymywane takie hieny jak Hartman, miłośnik związków kazirodczych. A obstawa prezesa Kaczyńskiego jest ze składek PiS, nie podatków!

grom52 99.117.115.*

To ZBYDLECENIE - nazwijmy rzeczy po imieniu. Komu takie zbydlecenie na reke ? Znowu czuc smrod dawnej WSI.

Treść komentarza została usunięta.

grom52 99.117.115.*

Do ~ NS-Ordensburg : Uderz w stol a nozyce sie odezwa.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.