Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: Fot. Fratria, YouTube / wPolityce.pl

Żakowski wzywa do kontrmanifestacji 10 kwietnia: „To zgromadzenia pisowskiej sekty smoleńskiej”. Zapomniał jak pijana dzicz siała tam terror w 2010 roku?

Data publikacji:

Zadymy Obywateli RP na Krakowskim Przedmieściu Żakowski nazywa próbą dialogu!

Mam nadzieję, że nowa ustawa o zgromadzeniach zdąży do 10 kwietnia wejść w życie i awanturująca się dzicz z Żakowskim na czele zostanie stamtąd usunięta przez policje w majestacie prawa.

ely 89.72.245.*

Targowica w okresie rządów PO czuła sie tak pewna swej władzy mimo złodziestw, afer, zdrady narodowej, że dziś w obawie przed odpowiedzialnością chce doprowadzić do rozlewu krwi!!! Targowica !!!!!

kso 79.186.39.*

A może tak tego Jacka do dołu z wapnem - przecież nie tak dawno sam to głosił.

Ludzi mogo zyc spoko 89.228.44.*

....... zadna metamorfoza nie po moze... bo Ludzi ido sfojo drogo.... Lud nie chce jadac osmiorniczek,.. Lud myslec zczol, ludzie mogo.

Gość 159.205.147.*

To podpada pod paragraf.

Treść komentarza została usunięta.

antyk 94.254.181.*

Żakowski powinien ważyć słowa. Oby nie zebrał tego co uparcie od dawna sieje. A to może być bardzo niemiły plon.

Janusz 89.65.218.*

Nie zajmować się tą szumowiną!!!

qedek 94.254.188.*

Żakowski liczył , że przeleci go HAMAS, ale nie doczekał tego orgazmu , więc dalej kokietuje kogo sie da .

Treść komentarza została usunięta. (x3)

Żakowski to żałosny pajac. To co uprawia ten "obiektywny" pseudo dziennikarz to jest dziennikarskie szambo. Doczeka się, że kiedyś za to sianie nienawiści spotka go coś przykrego w myśli powiedzonka "kto mieczem wojuje ten od miecza ginie".

MAT66 217.96.147.*

Ten szwanc niczego nie zapomnial.To bezczelny typ ,ktory ma sitwe z ubekistanem.Mam nadzieje,ze takich insektow Polska sie pozbedzie...

Treść komentarza została usunięta.

gusia 89.77.106.*

za namowę do agresji wobec innych są paragrafy -wykorzystać je

wola 83.7.171.*

No to liczymy na to, że bedzie szedł w pierwszym szeregu.

Treść komentarza została usunięta.

Bohatyrowicz 77.23.88.*

POpapraniec!

gjl; 83.8.59.*

Czy naprawde nie ma sposobu na te sprzedajne kreatury jak "czlowiek o chytrym nazwisku", czy ten niby "uczniak"? Naprawde? No nie zebym nawolywal do przemocy... mysle o legalnych metodach.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.