Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

autor: fot. fratria

PO przypomina sobie o Kukiz'15 i chce się spotkać ws. votum nieufności. Kukiz: "Już poumawiany na jutro jestem, Panie Neumann"

Data publikacji:

"Ledwie zamieściłem wpis o arogancji PO i przyszło pismo do naszego biura poselskiego".

Ala 159.205.64.*

PO to DNO

wawa 89.79.131.*

propagandowa zagrywka Grzesia reżyserowana w Berlinie, pokazanie reszcie opozycji drzwi, wbrew pozorom reszta opozycji na narzędzia by Grzesia ośmieszyć, rządu wszak PO i tak nie odwoła

To se ne vrati PO 37.47.12.*

PO przyzwyczaiło się przez długie lata rządów do arogancji i bezczelności. Czasy się jednak zmieniły.

xxx 83.28.158.*

Brawo Kukiz!

:) 89.238.166.*

Takiego Pana Kukiza lubie. Taki powinien byc zawsze.

kio 83.11.217.*

"na jutro juz poumawiany jestem"- to cukier krzepi w wersji Kukiz wejdzie do słownika języka polskiego, czego gratuluje.

proximus 83.7.252.*

Paweł, pamiętaj że lew nie układa się z hieną!!!, Brawo TY !!!

prostpolak 83.28.251.*

Brawo Panie Pawle . Tych POMATOÓW trzeba tępić jak szkodliwe insekty. W historii Polski nie było nigdy tak szkodliwego ugrupowania jak to Lewactwo.

Treść komentarza została usunięta. (x2)

Marta 157.25.97.*

Brawo Paweł

PiS zamraza ustawy K'15 83.28.158.*

Kukiz nie musi popierać PiS ale nie oznacza, że popiera totalną opozycję. To jest merytoryczna opozycja jak w normalnych państwach. Kto nie z nami to przeciw nam? To fanatyzm gorących głów.

()()*() 82.177.94.*

Najbardziej jestem szczęśliwy z tego faktu że prawo i sprawiedliwość ma większość absolutną,bo gdyby mieli liczyć na koalicjanta kukusia to już dawno byłoby po rządzie.

Treść komentarza została usunięta.

Chłoptasie PełOny zakiwały się na śmierć: "nie miało żadnego sensu zgłaszanie innego polityka niż Tusk na przewodniczącego ze świadomością braku szans. Natomiast zgłaszanie kpt. Schettino na premiera technicznego, bez szansy powodzenia, jest "bardzo ważnym zamanifestowaniem niezgody na rząd PiS". Będę dla was łagodny trampkarze i stwierdzę, że macie objawy schizofrenii.

antypolska padlina 73.197.222.*

brawo Kukiz....neumann to upadle scierwo na ktore tylko napluc...nie rozmawia sie z antypolska padlina..

Idzie Grześ przez wieś

ala wilk 46.21.220.*

Kukiz stwierdził że UE = ZSRR. Jak będzie dalej podskakiwał to lewactwo zamnknie go w łagrze w północnej Szwecji

PiS zamraza ustawy K'15 83.28.158.*

@ala wilk No i prawdę powiedział Ty lewacka globalistko!

Neumann jest tyle roboty...... 77.190.164.*

uczciwej a ty buraku ciagle w tym krawacie na sile udajesz nie wiadomo kogo. Tak sie przyzwyczailes do latwych pieniedzy ze az przykro patrzec jak sie miotasz . Lopata, miotla, grabie czekaja na WAS

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.