Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

Fot. ansa/Fratria

NASZ WYWIAD. Skurkiewicz: "Jeśli Tusk uważa, że to postępowanie zgodne z jego założeniami, to jest mi wstyd za takiego przewodniczącego RE"

Data publikacji:

"Liczę na to, że w końcu dojdzie do opamiętania lidera PO i posłów tej partii, tak abyśmy mogli normalnie pracować i pełnić nasz mandat".

Treść komentarza została usunięta.

zkretyna 31.178.80.*

na złość mamie zablokuję sejm.

halszka 83.9.113.*

Oczywiście,że pan Tusk powinien byc postawiony przed Trybunałem Stanu! Trzeba zakończyc wreszcie wpływy szkodników ,złodziei , hochsztaplerów na demontaż naszego państwa!

cvb 193.108.220.*

Ponoć PO rozłozy sie dziś na czynniki pierwsze i nikt już tego nie POskłada

MO=PO 176.124.141.*

az 83.6.8. twój rozwój umysłowy zatrzymał się na poziomie rozwoju szympansa.

Widzicie ludzie, do czego świnia zdolna, jak się jej koryto odbierze! Nawet własny ogon zdolna zjeść! Tego się po świni nie spodziewałam, bo wydawało się to niemożliwe. A jednak!!

osa 91.145.186.*

To bydło z Po zostało wychodowane przez Tuska.

art 83.27.134.*

po tym co sie dzieje w sejmie,uwazam ze pelo to partia antypolska,za nic ma spoleczenstwo ,powinno sie zdelegalizowac a tuska przed trybunal

art 83.27.134.*

gdyby Pilsudski tak sie cackal z opozycja to nie byloby 2 RP i wolnego kraju

w 89.78.14.*

Folksdojcz Tusk drogę do Polski sam sobie zablokował swoimi antypolskimi wypowiedziami wygłaszanymi w różnych unijnych instytucjach.

Wątpliwe to opamiętanie , PO niech się lepiej zajmie "perełkami " jakie pozostawiło w sądownictwie . GRATKA DLA DZIENNIKARZY W KŁODZKU w DOLNOŚLĄSKIM dwoje sędziów ( SN i SR Kłodzko ) chcąc wyczyścić kamienicę , w której mieszkam rozwinęło struktury mafijne w Polsce i we Francji , gdzie pracuje mój mąż .Stosują wobec nas esbeckie metody straszenia śmiercią i inwigilacji .Stawiają się ponad prawem i ponad Konstytucją. Teraz wykorzystują wszystko i wszystkich by obronić swoje plugawe "tyłki ". To wybitnie źli ludzie, fascynujący się tematyką śmierci i dręczenia ludzi , nie mając już argumentów ( od około roku nie mogą nas zmusić do wycofania sprawy ) stosują perfidną metodę kłamstwa i manipulacji otoczenia , przy jednoczesnym ciągłym straszeniu nas śmiercią , także dziecka . KŁODZKA PRAWICO CZYTAJ

gt 46.174.210.*

I o to im chodzi! Lud ma w nosie obronę korytka PO i podobnych gangów politycznych to zakwestionują budżet dla potrzeb Tuska, który na to tylko czyha, żeby wbić Polsce nóż w plecy.

rozwiązanie 83.5.135.*

Dogadać się z Białorusią i uruchomić muzeum w Berezie Kartuskiej - remont i konserwacje w ramach prac społecznych niech przeprowadzają peowcy, n.de i oczywiście pracownicy tfuenu i lisłika - proste

zbycho 31.0.123.*

Historyk Tusk to żaden patriota!. On Polskę i Polaków ma w głębokim poważaniu co wielokrotnie udowadniał chociażby twierdząc że "polskość to obciach". Nawet Kaszubi się od niego dystansują!!.

ggg 185.136.92.*

madrosci tego blazna i fircyka dla ktorego polskosc to nienormalnosc mozna wrzucic do wychodka.Jemu na Polsce nigdy nie zalezalo..dla niego interesy Niemcow i p. Merkel byly pierwszoplanowym nakazem

Rodak 88.156.44.*

Jak to PO nie ma nic do stracenia ? Ma do stracenia wszystko, a straciła juz wiele i do tego nadszarpnęła wizerunek nie tylko swój , ale i Polski i za to poniosa odpowiedzialnośc.

Rodak 88.156.44.*

O Tusku, sdrajcy, który likwidował wszystko co p-olskie, zasługując sie Niemcom nalezy mówic otwarcie, że nie jest Polakim i działał od zawsze nba szkodę Polski

ludwik 83.29.35.*

Tusk to szmata, szmata i jeszcze raz szmata, agent Makreli który handluje Polską i po trupach (Smoleńsk) robi "karierę"

Polskość to nie normalność i obciach . Kto to powiedział ?

kama 5.172.255.*

Piszę to od lat !!!

Jak się nie go ,osądzi Sąd TK , a potem Normalny! To szkoda gadać !

Prezydencki ZBRODNIARZ ! MUSI WISIEĆ !!!

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.