Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

fot. Fratria

Bubula skarży „Fakty” TVN do KRRiT za grafikę z dowodem konwojenta-złodzieja. Wyeksponowano w niej nazwisko prezydenta Andrzeja Dudy

Data publikacji:

"W skardze wnoszę o zbadanie sprawy i po zbadaniu - o ukaranie"

Treść komentarza została usunięta.

ela 80.53.89.*

Ukarać boleśnie a im zabrać prawo do emitowania programu.

widz 37.8.231.*

A czego się spodziewacie PO szmaciarzach z tvn-u !!!

hany 83.17.253.*

TVN manipulacje 24/dobę. Do poziomu Prezydenta nie dorastają i to boli.

Jak mnie pamieć nie myli, jakiś czas temu Pani prof. Krystyna Pawłowicz, wysłała do KRRiTV - skargę w sprawie "podżegania do nienawiści i pogardy" przez TVN. I co? I nic! W tym przypadku będzie podobnie, zero reakcji!!!

NIE OD DZIŚ WIADOMO ,ŻE TVNOWSKIE MEDIA TO ZWYKŁE CHAMSTWO DZIAŁAJĄCE NA SZKODĘ POLSKI I POLAKÓW . ICH ODBIORCY MUSZĄ MIEĆ DEFEKT ROZUMU ABY AKCEPTOWAĆ TO CO EMITUJĄ .

forsaichboli 83.5.135.*

Do tej pory krrit nic nie zrobiło z oszustami z tfuenu, może należy zwolnić gnidy i dać pracę takim co zdelegalizują tfuen, nie trzeba wykupywać wystarczy zniszczyć finansowo

Konjo 83.31.148.*

zakłamane czerwone byduo...

ixi 94.254.128.*

FSB24 powinno dostać miliard złotych kary

W 79.175.212.*

A wy tylko gadacie o nowej ustawie medialnej tylko nie ma żadnych efektów !!! boicie się antypolskich mediów !!!

tyle na temat 83.23.24.*

Pieczyński się stara,żonka tez.Ciekawe jak długo to spodoba się właścicielom TVN?Jak długo będą sobie "starszych i mądrzejszych" spraszać do TVN?

TVN powinien zapłacić mln zł, to zmądrzeją.

Tadeusz 159.205.26.*

Brawo Pani Poseł, jestem dumny, wszak na Panią głosowałem!

dezyder 94.254.138.*

...mendy, pluskwy i inne pasożyty w tvjen....tfuuuuuuuuuu

bdg 89.73.40.*

W KOŃCU ODEBRAĆ IM KONCESJĘ!

v 37.47.36.*

przypir...lić i to mocno

Ala 89.65.138.*

Przecież chołota z tvn to potomkowie wsi, ub i sb. Założycielami sraj i ty są sbecy i wsi. Morica wzięli na dokładkę, bo ten był funkcjonariuszem tvp 2-PRL.

zxc 79.187.239.*

Wysokimi karami hamować przemysł pogardy. Młody amerykański dziennikarz po Smoleńsku powiedział: "zabili Wam prezydenta, jeszcze przed Smoleńskiem (10.04) Go zabili".

Prymitywna obrzydliwość!

upss...MB. 81.18.201.*

Najwyższy to czas, aby zacząć puszczać z torbami antypolskie szczujnie.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.