Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

fot. PAP/Radek Pietruszka

Obrady Sejmu rozpoczną się nie wcześniej niż w południe. Platforma prosi o czas i debatuje za zamkniętymi drzwiami ...

Data publikacji:

Marek Kuchciński, na prośbę PO, zgodził się na przesunięcie Konwentu Seniorów na godz. 11.30. W związku z tym Sejm nie wznowi obrad wcześniej niż w południe.

ossi 78.10.128.*

Rozpad klubu.

szczery 185.31.56.*

pomalu trace cierpliwosc dla PIS-u powinni skopac skuc ryje im pozamykac i bylby spokoj z tymi platnymi sprzedawczykami

halszka 83.9.113.*

Przecież mieli całą noc na debatowanie! Pani Błońska! skończyły się żarty a zaczną się schody! Będziemy rządac od władz państwa ukara nia i obciążenia za profanację sali sejmowej,energię i kosztów z

miro 213.195.132.*

PO zachowuje się jak kapryśne dziecko które zatrzasło sobie drzwi w klopie. Dorośli się martwią a bachor strzela fochy

wyborca 192.253.250.*

To tak, jakby bandyta domagal sie czasu na przeladowanie magazynka. Panie Marszalku! Prosimy o zdecydowane dzialania. Wystarczy tego chamskiego szantazu ze strony zlodziejstwa okupacyjnego. Prosimy.

pleza 94.254.227.*

Obrady sejmu rozpoczną się, gdy fachowcy odgrodzą od mownicy osłów pelo klatką dla małp.

Niko 2002 185.117.84.*

Mieli czas od 17.12 . Mieli czas całą noc . Oni nie potrafią nic- tylko pyszczyć i te swoje frazesy powtarzać do znudzenia. Zamiast śpiewać i gmerać w rzeczach posłów PIS trzeba było myśleć.

alfa 81.190.21.*

Jeżeli ci ludzie, z tą na zdjęciu włącznie, unikną postępowania karnego, to wątpię, czy warto popierać stronę rządową, czy nie lepiej sprostytuować się kodziarstwem, choć to hańba....

monika 79.186.48.*

Kidawa- Błońska i Dolniak nie powinny już pełnić żadnych funkcji. To hańba aby wicemarszałkowie sejmu brały udział w takiej hucpie. Jeśli do 12-tej nie będzie decyzji to trzeba ich zdelegalizować

Pampero 83.4.95.*

To nie debata ale krwawa rozprawa kryminalistów,próbujacych wyjsc bez wiekszego szwanku z opresji po nieudanym skoku .

Głaz 148.81.137.*

Kidawa jeżeli zablokujecie Sejm i ogłosicie całemu światu, że nie ma budżetu to za brak emerytur dla moich rodziców osobiście wybije ci te twoje sztuczne zęby

bronkobus 195.82.191.*

Sejm przypomina dom wariatów z protestującymi wokół mównicy półgłówkami w roli głównej. Rozpędzić to towarzystwo na 4 wiatry i ukarać FINANSOWO. Tym ludziom do wyobraźni przemawia tylko KASA.

obserwer_1 83.21.65.*

pełogłupki w piłkę trzeba umieć grać a patałachy niech płacą kary finansowe

WJ 83.19.19.*

Mamy was dość, kto daje wam prawo do bezprawia! Wynocha z Sejmu!

monika-jak najbardziej.Żałosne kobiciny.

polak 95.40.216.*

No chyba nawet rodzina będzie pluć na portret.........

tyle na temat 83.23.24.*

Ludzie nie dostaną wypłat, emerytur i rent,to skopią wam tyłki,nawet ci,którzy was hołubili.

G-W 178.37.186.*

Całkowicie niepoważne. Mieli tyle czasu (ponad 3 tyg.) na naradzanie się i wymyślanie jeszcze bardziej chybionych rozwiązań niż to, nad którym obecnie 'pracują' to się rotowali.

Kary dla PO-osłów którzy blokują pracę Sejmu RP i wezwanie do złożenia mandatów poselskich lub wniosek do prokuratury a art. 128 KK. Kidawa nie może być dłużej wicemarszałkiem sejmu. W Sejmie powinni zasiadać posłowie a nie umysłowo i moralnie niedołężni politykierzy. Albo demokracja albo PO.

HAK 89.65.198.*

Platforma Obywatelska reprezentuje niemoc we wszystkim,a szczególnie niemoc intelektualną,co pokazali podczas okupowania sejm - /głupawe i bezczelne zachowania -śpiewy,szperanie w cudzych rzeczach ...

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.