Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

fot. PAP/Rafał Guz

Paweł Kukiz: Osoby, które zmierzają do zablokowania funduszy unijnych dla Polski powinny być postawione przed Trybunałem Stanu!

Data publikacji:

Młodzi ludzie z PO chcą sobie przeżyć i mieć w CV wpisane, że leżeli na styropianie - uważa lider Kukiz15'.

Treść komentarza została usunięta.

acton 212.75.105.*

Tak, trybunal stanu dla zdrajcow. Nie mozna ich powiecic, jak targowiczan, ale z sejmu mozna usunąc i skazac na dozywotnią infamię m

R.H. 192.166.203.*

Panie Kukiz !

Trybunał Stanu od 1929 roku zebrał sie 4 razy ( cztery),niema uprawnień KPK i KK. To martwy organ !! Osoby o których pan mówi - maja stanąc przed Sądem Karnym !!

jaki reżyser? 62.133.156.*

P. Kukiz przypomni sobie, kto go popierał, i pokombinuje, kto tymi ludźmi steruje i ma odpowiedź: http://kontrowersje.net/zacznijciesimiazantysystemowegokukizabozachwilbdzieciepaka

ludwik 83.29.35.*

To szmaty Tusk, Lewandowski i Bieńkowska będą blokowały fundusze unijne dla Polski a Polska w zamian powinna przestać płacić składkę UE. Żaden TS tylko procesy karne z więzieniem dla łajdaków.

cep 83.8.107.*

Ta sejmowa draka to wojna w Szczerbatej PO PIS nie moze ustapic!!!!!!!

jeszcze nie teraz 85.220.55.*

Panie Pawle-trochę wyobrażni-w momencie gdy tak wielkich zmian należy dokonać w naszym ustroju gospodarczym, prawnym,społecznym to JOW byłyby bardzo łatwym kąskiem dla wszelkiego rodzaju lobbystów...

dziobal5 94.254.161.*

Zaczynam szanować tego Gościa.

Pampero 83.4.95.*

Ales Kukizie rekę Petru ściskał!Dziś też jak Petru nie bedzie blokowal, ale czy bedzie uczestniczył w obradach to jakos mu przez gardlo nie przeszło.I jak mu wierzyć?

niepatriota 83.9.21.*

Polska zachowuje się jak dziad proszalny. Wyciąga rękę po unijne fundusze, a w duchu złorzeczy na UE.

TOMEk 89.74.74.*

Kukiz 15' mógłby odegrać pozytywną rolę na polskiej scenie politycznej ale do tego daleka droga gdyż "rozchwianie" lidera jest spore.

Trochę realizmu 178.42.2.*

Kukiz gada od rzeczy. Problemem są nieodpowiedzialni i niekulturalni ludzie z PO i .N. Kolejne wybory będą ich eliminowały. Trzeba tylko cierpliwości (patrz SLD i PSL), a nie "recept" Kukiza.

Może zrobimy tak: jak unia nie da nam funduszy, to my zdesantujemy im tam do parlamentu tę tuskową bandę, a oni jak obsiądą im ten piękny nowy parlament, to unia jeszcze nam więcej dopłaci, żebyśmy ich stamtąd, jak najszybciej zabrali.

czy tego nie widać? 85.220.55.*

Posłowi z JOW zachowywali by się tak niezależnie ja ta prokuratura niezależna z zanikiem pamięci-czy Pan tego nie widzi- PIS obecnie realizuje w sposób jednolity i partyjnie zdyscyplinowany naprawęRP

pisior57 83.144.68.*

W sprawie unijnych wątpliwości w temacie BUDŻET należy pozostawić sobie furtkę w postaci ponownego przegłosowania w trybie wykonania wyroku Trybunału Konstytucyjnego. I czekać na to co będzie.

prokurator (normalny) 79.185.62.*

Co wy tak z tym Trybunałem Stanu? Zawracanie doo oopy. Zwykły sąd okręgowy i długoletnie więzienie bez zawieszenia i możliwości wcześniejszego wyjścia. Jak Trybunał?!!!

wawa 89.79.131.*

bez wątpienia Tusk jest ta osoba, która szczuje na Polskę w Brukseli, bez wątpienia ABW powinna się zając też Pawłem Zalewskim i innymi

AGA 31.1.241.*

Podzielam pogląd Kukiza - niekwestionowanego już lidera opozycji, chociaż bez kasy - o TS dla polityków blokujących dla Polski fundusze z UE. Takiej opozycji, jak Kukiz, życzę Polsce i Polakom.

Ed 178.42.248.*

Kidawa wielce oburzona, że ktoś ją straszy karami za okupację mównicy.Oderwała się od rzeczywistości, jeżeli myśli, że ktoś jeszcze popiera PO i ją jako księżniczkę.Poszła tam do roboty a nie lansu.

Noel 46.134.156.*

"niepatriota": W tych funduszach unijnych są nasze niemałe coroczne składki, to nie żadna łaska, WSIowy głąbie!

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.