Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

fot. Fratria

Protest PO to "próba destabilizacji państwa". Witek: Mam nadzieję, że nie będziemy dłużej pozwalać na to, żeby mniejszość blokowała prace większości

Data publikacji:

"Jesteśmy dużym krajem, ważnym krajem i to prowadzenie polityki zagranicznej nie może polegać tylko na poklepywaniu się po plecach"

Bartek 95.160.159.*

Ma Pani rację.

ubek 37.248.158.*

podmiotem na poziomie San Escobar

Weźcie tej Komisji, czarno na białym , punkt po punkcie, w kilku językach, przejrzyście i zrozumiale napiszcie co i jak, bo oni przez te peowskie buraczenie w sejmie nie mogą po prostu załapać, że Polska ma się dobrze, normalni Polacy też i demokratyczne prawa również!!!!! Oni są tak zbiurokratyzowani, że trzeba im to porządnie opisać, z odnośnikami, przypisami, wyjaśnieniami i może wtedy załapią. Ot,co!

Aria 89.76.206.*

PO przy następnym sadazu będzie bardzo zaskoczone . Wybrali drogę samozaglady.

der 89.73.69.*

Destabilizacja i odwracanie uwagi od poniższej sprawy:

KE „publikuje” skandaliczną decyzję ws. OPAL.

www.energetyka24.com/524817,ke-publikuje-skandaliczna-decyzje-ws-opal-wiekszosc-dokumentu-poufna

ku przestrodze 192.68.51.*

Wyprowadzić hołotę, zostawiając im na pamiątkę ślad buta poniżej pleców.

tom 89.228.73.*

Jesteście doopami wołowymi, które nie potrafią skutecznie zająć się grupką warchołów. Strach dosłownie pomyśleć, gdy zaczęło nam zagrażać jeszcze jakieś zewnętrzne niebezpieczeństwo.

real 46.113.43.*

Pani Elżbieto trzeba ,to nazwać jasno,to przecież pełzający pucz i pierwsza próba destabilizacji państwa i jak zareaguje pierwsza w Polsce wolna władza brak zdecydowanej reakcji będzie się zwiększał!

Jak czytałeś w oryginale to co tam zalecają, oświeć nas!

A tak w ogóle, to organy unijne powinny właściwie zareagować na sprawy związane z gazociągiem Opal i brak unijnej praworządności w tej sprawie.

W 79.175.212.*

Wiec proszę stosować prawo !!!!

precz z komuną 162.211.122.*

Witek, jaką podwyżkę dostała twoja siora (z zawodu i wykształcenia salowa) po awansie z salowej na inspektora ARiMR?

M. 93.159.168.*

do obiektywka@obiektywka321. Wystarczy wygooglować: recommendation-rule-of-law-poland-20160727_pl Sprawdźcie sami czy PiS wywiązało się z zaleceń KW. Dla nie jesne jest że nie! Mołej lektury.

tran 185.108.219.*

Witek, cała twoja rodzina już korzysta z dojnej zmiany? Masz tam jeszcze jakichś Misiewiczów w rodzinie?

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.