Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

Fot. PAP/Zborowski

[RELACJA]. Drugi dzień 34. posiedzenia Sejmu. Platforma zawiesiła protest! Marszałek zarządził przerwę w obradach do 25 stycznia

Data publikacji:

"Wszystko wraca do normy, poza tym oczywiście, że opozycja się wygłupiła" - skwitował Ryszard Terlecki.

helena 83.27.200.*

Pamiętam ich budżet ,kiedy pytano p. Błońską gdzie są pieniądze z OFE odpowiedziała że nie wie,ale na pewno w dobrych rękach!! hipokrytka.

ela 80.53.89.*

Nie stoicie na straży prawa wy bronicie koryta.Polacy wiedzą ,że jesteście złodziejami i tęsknicie za korytem.Kradliście i tyle.

Adam Sołtan 31.179.58.*

Hurrra! Kudawa-Błońska stoi na straży wartości (co prawda pewnych, ale ona to już wartość)!

Kidawa-Błońska.... 89.72.199.*

po zasłużonej korekcie: "Na pewno nie protestujemy dla zabawy, że mamy takie widzimisię, tylko stoimy na straży braku pewnych wartości"

Xxx 31.0.65.*

Wartości w PO to własny portfel i stan konta!!.

blondynka 95.51.148.*

PO i wartości- koń by się uśmiał!!!!! Zamordyści, którzy próbują terroryzować marszałka i paraliżować pracę sejmu!! Za 3 lata znikniecie ze sceny politycznej- mamy was dość!!!

x 89.186.11.*

Panie Prezesie - oni w dalszym ciągu niczego nie zrozumieli!

Franek 79.189.184.*

Od kiedy złodzieje i przestępcy stoją na straży wartości?

Niko 2002 185.117.84.*

Gdyby za ich kadencji PiS zrobił taki numer ... to wtedy ona pierwsza wyłaby ,że trzeba PiS zdelegalizować. Ale PO - im wolno , święte krowy. Czas z tym skończyć!

Stoicie teoretycznie, na straży pewnych wartości państwa istniejącego teoretycznie. Ale niestety, tamto państwo już nie istnieje - gone with the wind !!!! Poniali???? Teraz odradza się wolna i praworządna Polska! Nie pozwolimy temu przeszkodzić!!!!

stef 83.26.65.*

Dość tego po wynocha z sejmu

Rodak 88.156.44.*

Czas najwyzszy zrobic porządek i zacząć procedure delegalizacji.

ŁowcaZBombowca 193.227.131.*

"Nie protesujemy dla zabawy". Nosz urwa łaskawcy.

nanartach bez capki ? 89.228.44.*

Moment histerycny to byl wtedy, gdy Chlopy zlapali za komury i smartfony a mieli qu temu po wody a jelity showali sie za qamieni qupo abo ciongali aerop plany i zloty po cionk z amberovo komnato zimo

Od 16 grudnia PO miała czas na- przemyślenia, dumania,strategię,obranie kursu politycznego ,swój program ,mądrość , elokwencje , rozsądek,strategię ,innowacje ....uff .pewnie cóś mi umkneło,ale widać to stanowczo przerasta ich umysły i światopogląd,skoro dalej próbuje przedłużać obrady Sejmy. Niczego twórczego wasze umysły nie wymysliły przez osiem lat ,tym bardziej nie wydumacie to przez godzine ,dwie czy trzy, po prostu taki organ jak rozum nie jest używany przez wasze głowy.

Zatancza na rurze !? 213.33.74.*

Instaluja rure dla Muchy. Wprowadza nowosc, oprocz spiewow ruskich piesni patriotycznych, bedzie taniec na rurze. Indywidualny czy zbiorowy ? To pytanie zajmuje miliony wyborcow..

gosc 83.7.84.*

Kidawa, dla was wartosci to szmal, afery, zdrada, sluzalczosc obcym mocarstwom i bezpiece, a nie Polska . Poszli wy bandziory na zielona wyspe. Zdelegalizowac zdrajcow, wyslac ich do POltuska.

Tom 46.174.211.*

PO czeka na desant SSmanów Skorzennego

pl 130.255.152.*

Już dawno powinien się odbyć wielki marsz poparcia dla rządu RP. Wtedy dzisiejsza pacyfikacja sejmu była by oczywista. Straszny błąd zaniechania.

Arkana 126.16.24.*

Ciekawe, czy Kiwawa wie na straży jakich "pewnych wartości" oni stoją...??? Czy chodzi o "wartość" SBeckich emerytur, czy o koryto, z utratą, którego nie chcą się pogrodzić ich "ojcowie założyciele'?

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.