Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

Fot. PAP/Pietruszka

Marszałek Tyszka nie ma wątpliwości: Platforma liczy na spektakl medialny i destabilizację państwa

Data publikacji:

"Gdybyśmy mieli Jednomandatowe Okręgi Wyborcze, to mogłaby być wprowadzona instytucja odwołania posła".

pisior 83.144.68.*

W sprawie unijnych wątpliwości w temacie BUDŻET należy pozostawić sobie furtkę w postaci ponownego przegłosowania w trybie wykonania wyroku Trybunału Konstytucyjnego. I czekać na to co będzie.

JOW dla kukizó trojańskich 83.10.29.*

Gdybyśmy mieli JOW-y, tow. Tyszko, to tante makrela i wujaszek pucin do spółki z sorosem zafundowaliby nam posłów o jakich się wam nie śniło, bo stać ich. Już dzisiaj widać, co robi PO dla DDR i CCCP

Bogdan 10.81.100.*

Media muszą zmusić warchołów do powstrzymania się od pobierania świadczeń i dotacji z jakoby nielegalnego budżetu. No chyba że chcą czerpać korzyści z nielegalnego źródła. A to jest karalne.

Gdybyśmy mieli Jednomandatowe Okręgi Wyborcze, to mogłaby być wprowadzona instytucja odwołania posła i myślę, że wielu posłów, z jednej i z drugiej strony, mogłoby zostać przez obywateli odwołanych Jeden z najgłupszych i najbardziej niebezpiecznych pomysłów prawnych.

narzekacze 83.5.135.*

jowy -skończyłyby się tak jak wybory prezydentów miast; wszyscy wiedzą że łapówkarz,podnosi ceny wywozu śmieci(drożej niż w niemczech),a i tak wygrywa każde wybory; to samo z radnymi-kto ich wybiera?

AK 192.168.9.*

Gdybyśmy mieli jednomandatowe okręgi wyborcze to w parlamencie byłoby jeszcze więcej hołoty.

Bolek 31.0.67.*

'Marszałek Kuchcinski jest winien tego zamieszania i dlatego to on winien otworzyć dzisiejsze posiedzenie Sejmu' ..... a dlaczego nie ty -Tyszka?

mich 87.205.129.*

stronnictwo pruskie PO musi sie starać bo zostanie wkrótce odcięte od funduszy . destabilizacja jedyną drogą do przypochlebienia się zainteresowanych nią (czyt, niemcy)

janek 80.138.142.*

Panie Marszalku Tyszka kochany, Marszalek Kuchcinki zrobil to co do jego obowiatkow nalezalo! Szukanie winnych to zwykla dziecinada!

Ku pamięci 148.81.137.*

popatrzcie ci z Wrocławia,Poznania, Gdańska, Katowic ,Bielska - Białej Krakowa kierowani nie rozumem a własną pychą wybierając PO do czego doprowadziliście

"Gdybyśmy mieli Jednomandatowe Okręgi Wyborcze, to mogłaby być wprowadzona instytucja odwołania posła"... Widać kilkanaście powodów, dla których instytucja odwołania posła przez wyborców powinna zostać wprowadzona jak najszybciej, podobnie jak jest to w samorządzie terytorialnym. Niezależnie od tego czy zostaną wprowadzone JOW, czy też nie.

Adera 188.137.43.*

Kazdy mądry człowiek powinnie się odciąć od tego ugrupowania

Skoro Tyszka jako wicemarszałek obarcza winą za sytuację w Sejmie marszałka Kuchcińskiego, to znaczy że mu w głowie zaszumiała wizja wielkiej kariery politycznej. Radzę wrócić na ziemię i nie wspierać pomysłów moderowanych przez stare służby ich najemników. Chyba, że sam najęty?

W 79.175.212.*

Tyszka dlaczego nie braliście udziału w głosowaniu najważniejszej ustawy dla Polaków ???? partia obłudy i cwaniactwa !!!

Iga 29 94.141.151.*

Marszałek Tyszka lawiruje sobie i coś chce przekazać - że on to by lepiej potrafił ... Otóż ja NIE mam ZAMIARU na to się nabierać . Marszałek Kuchciński DOSKONALE sobie PORADZI !!!

Gość 193.200.118.*

JOW-y to dopiero byłby chaos i towarzystwo z przypadku!!!

nie z przypadku 83.28.255.*

"JOW-y to dopiero byłby chaos i towarzystwo z przypadku!!!" Chaos tak, ale nie towarzystwo przypadku, w sejmie biliby wszyscy kabareciarze, piosenkarze, sportowcy i aktorzy.

wyborca 62.210.129.*

to nie musisz mieć jowów do tego baranie

Ga-Bi 188.146.91.*

Dziś obejrzałam w TVP info wszystkie wybryki Szczerby od początku.Kto wybrał takiego gówniarza na posła? A pan Tyszka chyba przebiera nogami aby zająć miejsce Marszałka Kuchcińskiego.

xv 37.8.223.*

Miał rację marszałek Kuchciński że wygonił błazna sejmowego z posiedzenia,to nie opozycja to zdrajcy,hołota i targowica...

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.