Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

fot. PAP/Radek Pietruszka

Zarząd PO radzi co dalej z protestem na sali sejmowej. Przed wznowieniem obrad - zbierze się też klub

Data publikacji:

Szef PO Grzegorz Schetyna poinformował w środę, że zarząd oraz klub PO przedstawią następne kroki i następne decyzje, które będzie podejmować ws. kryzysu w Sejmie.

! 83.7.46.*

Oj miny smutne samozaoranie uświadomione tylko jeszcze niech Tyszka poprowadzi i zony z domu przegonią za brak finansów na waciki.

Konrad 91.61.30.*

schetyna jest bardziej uparty niz zwykly osiol. Uprze sie taki i daj mu z powrotem 33 posiedzenie Sejmu. Totalny beton.

zmarnowane 8 lat 5.70.207.*

Czas na poprawki minął.Przespali go, prześpiewali. Idźcie do domu. I tak żadnego pożytku z was nie ma.Albo do sowy. Normalni ludzie w godzinach pracy pracują.

pilny 83.27.246.*

SBeckie dzieci .

seba 217.96.36.*

tylko Tyszka zrobi porządek z tymi przygłupami. Peowskie mendy mogą tylko skamleć do geya w Brukseli. Damy radę bolszewickiej hołocie, Polacy to twardy Naród.

poza granicą śmieszności 89.74.220.*

kolejna odsłona tej partii - Platforma Oszołomów, dawniej obywatelska / tylko z nazwy/

,,,, 178.183.131.*

do roboty prozniaki koryto dlecialo moze wrocic za trzy lata ale to zalezy od sprawowania nikt wam POdstepem go nie odebral jak to niesiol POwiedzial Polacy tak wybrali wypada wam to przyjac gnoje

tyle na temat 83.23.24.*

Ja pytam,czy "tuskale"wzięli miesięczną wypłatę?Bo jeśli uważają,że budżet państwa nie został uchwalony,to nie mają PRAW#A korzystać z pensji i przywilejów.Muszą opłacić hotel itd.Obnażyć hipokryzję.

,,, 178.183.131.*

schetyna miales chamie zloty rog,,,,,,,, a teraz mozesz sobie tylko POspiewac z mucha "znowu w zyciu mi nie wyszło"

? 172.20.11.*

Marek Dukaczewski na pewno coś im wymyśli.

zaq 178.36.252.*

Co posłowie PO robią w Sejmie? - szukają wczorajszego dnia.

Kwitną jak te wazony ...

Co dalej obywatelu Schetyna?

sen 62.233.132.*

Widać po minach ,ciężko przestraszeni ,nie wiedzą co robić dalej.

Trochę realizmu 178.42.2.*

Jak rozumiem, na posiedzeniu klubu pójdą wszyscy posłowie PO, więc zapewne opuszczą salę plenarną i w ten sposób "honorowo" zakończą ten kabaret.

ela 80.53.89.*

Najlepiej jak Kopacz po znajomości zakopie swoich kumpli 2 metry pod ziemią.

Iga 29 94.141.151.*

Media , o które tak na NIBY walczyła Platforma Oszustów sprawiły się nie najgorzej . Zrobili szereg pięknych zdjęć , na których widać (p)osłów z Platformy Oszustów z niezwykle malowniczymi minami ...

SN 37.47.39.*

A hasłem tego zebrania szajki będzie "Koledzy! POobradujem, co tu zrobić z miękkim ....Grzesiem".

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.