Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

fot. PAP/ Jakub Kamiński

Mariusz Błaszczak zapowiada kary finansowe dla posłów okupujących mównicę i przestrzega: "Za uniemożliwienie pracy marszałkowi grozi do 10 lat więzienia"

Data publikacji:

"Również wymiar sprawiedliwości, myślę, że zajmie się posłami, którzy łamią prawo" -- zapowiada szef MSWiA.

J23 83.23.254.*

Czekam na wyroki. A swoją drogą zagłosuję w kolejnych wyborach na partię, która w swoim programie będzie miała przywrócenie kary śmierci dla zdrajców.

" młode wilki " z PO marzą o przejęciu władzy dzięki powrotowi Tuska i stworzeniu z Petru zjednoczonej opozycji a Schetyna na aut - Merkel musi upchać gdzieś " specjalistów" - http://niezalezna.pl/91915-czlowiek-tuska-niedoszly-posel-wysadza-kijowskiego-z-kod

Terka 87.116.196.*

Nareszcie ! Dzisiaj powinni zrobić zdjęcie okupantom i dać im maksymalne kary . Nie pozwólmy na powrót warcholstwa z XVIII w!

tyle na temat 83.23.24.*

Dokładnie -ukarać "tuskali",aż im w pięty pójdzie partyjniactwo,oddanie lobby niemieckiemu,przy pomocy z "czerskiej".Miłosierdzie Boże wymaga,by poczuli na własnej skórze konsekwencje zdrady.Amen.

jasiek 80.138.142.*

Czekamy z niecierpliwoscia na zastosowanie kodeksu karnego na okupantow! Sa filmy i zdjecia!

kuku 85.28.179.*

Panie ministrze - odebrać blokującym immunitety i postawić do dyspozycji prokuratury. Zaraz zmiękną.

Jack 109.173.156.*

Wreszcie! Petru, lobbysta bankowy, otrzymał dane że banki na podatku nie straciły i nie chcą nowych podatków, więc ma protest PO gdzieś. A PO to teraz wyłącznie bojówka Wyborczej i Tuska. Nie partia!

Grizzly 87.205.151.*

Konieczne zawiadomienia do prokuratury na każdego z osobna warchoła biorącego udział w blokowaniu Sejmu!

No wreszcie - bierzcie się do roboty i pozamykajcie tę hołotę , są podstawy więc niech prawo zostanie zastosowane.

Konsekwentnie!!!!!

mkk 89.228.86.*

Przynajmniej część kasy ukradzionej przez poprzedników totalnej wróci do społeczeństwa

zorro 109.241.6.*

...no, nareszcie!!! Po kieszeni ten kompost przeorać, to do nich dotrze tak samo jak dotarło oderwanie od koryt...

tyle na temat 83.23.24.*

Długo szukałem słowa,które obejmie działanie politykówPOi urzędników(zwłaszcza prawników),a także usłużnej sitwy prawniczej.Widać po Gdańsku,tego trupa.Wreszcie znalazłem"tuskale",to mówi wszystko.

truh 82.113.99.*

Kary odsiadki w obecnej sytuacji to nonsens. Ale pozbawic immunitetu i przylozyc najsurowsza kare pieniezna (min. kilkadziesiat-kilkaset tys)!! Tylko to bedzie bolalo! Bo to bezwstydne roboty.

KornikDrukarz 95.41.26.*

Powinni ponieść karę. Koniecznie i przykładnie!Są obywatelami RP, których obowiązuje prawo, tak jak innych. Za pluszaki-szmatki z biedronki 8 lat, a za wielkie szkody czynione państwu, nic?To skandal

Mam nadzieję, że te kary będą. Liberum Veto nie jest pożądane w Polsce.

Zrobić zdjęcia i każdego osła protestującego potraktować karą finansową, naliczyć od 16 XII 2016. Jak spojrzą na swoje konto to szybko się opamiętają. Strzeż nas Panie od Budków, Much, Nitrasów, Neymanów, Schetynów i w pozostałych rolach.

Natychmiast 83.31.235.*

Tak zrobić, aby każdy poseł mógł przemawiać ze swojego miejsca i mógł być wyłączany. Najpierw zrobić to w sali kolumnowej a potem w sali plenarnej.

CM 88.220.124.*

PRAWO BĘDZIE EGZEKWOWANE RÓWNO WOBEC OBYWATELI - TEGO PARANORMALNI ZADYMIARZE MOGĄ BYĆ PEWNI A JEŚLI ZROBIĄ PIKIETĘ PRZECIWKO RÓWNEMU TRAKTOWANIU WOBEC PRAWA TO KABARETY ZBANKRUTUJĄ... })

jan 83.5.62.*

Widzę po wpisach sbeków w akcji, ostatnie ich podrygi.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.