Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

 fot. PAP/Radek Pietruszka

Jak chytry Petru grabarzowi spod łopaty uciekł. Lider .N słowa dotrzymał i co najciekawsze nie wziął nic w zamian...

Data publikacji:

Nadeszła środa i okazało się, że pan Petru de facto trzyma się z daleka od Platformy udając tylko, że drepcze za nią. Jednym słowem zmienił zdanie po raz trzeci...

Pytam, co Petru mogl wziac w zamian. N-ienormalna to nawet za przystawke dla Pana Prezesa nie moze sluzyc. Rumunie patrz i ucz sie. Nie tak dawno twierdziles, ze bedziesz za trzy lata premierem.Teraz tylko "zrobiles" mi zajady.:o)

Konrad 91.61.30.*

To nowa i nowoczesna wybranka ryska tak nim pokrecila, ze chlop nie wie gdzie ma przod a gdzie tyl.

hi,hi... 37.47.40.*

Co wziął w zamian Petru to pan red. jeszcze nie wie.I niech redakcja nie judzi za mocno,bo psuje Kaczyńskiemu nie fortele ale to o co on naprawdę się stara-kompromis z opozycją.Wy tu głupsi od Petru?

Rysiu uważaj bo jeden guru u nas tez miał za plecami podpowiadaczkę-suflerke ( Joasia Kacik) ,to ta od przytulania staruszek na wózku inwalidzkim,i jak skonczył ,przemysl to Rysiu...

wh 95.160.24.*

dzisiaj rano RMF podało ,że było tysiąc demonstrantów.Widocznie reportarzyna ze względu na mróz był po herbatce zimowej, a że karmiony jest tylko propagandą to widział potrójnie.

Ben 77.114.86.*

Genialny ruch prezesa, ale równie genialna analiza Pana redaktora.

Gość 159.205.115.*

Ta oPOzycja nigdy nie potrafiła przegrać, zaczęło się to od poziomu gmin i zawsze było POdobnie - judzenie, podburzanie, kłamanie, fałszywe oskarżanie, a tak naprawdę zawsze chodziło im o interesy!

KOn 84.63.171.*

Tak Unia Wolnosci=.Nowoczesna ograla niemieckie PO.. Schetyna wstydz sie !!!

wawa 89.79.131.*

308 sztuk to na jednej mszy w kościele jest więcej luda, najgorsze jest to, że to jest wojenka miedzy Rysiem, Grzesiem i Donkiem, a Polska ktoś zapyta? Polskę to maja w doopie

No i czas już wynagrodzić "Peezel" stanowiskiem wicemarszałka. Czas aby PSL- wyciągnąć do końca z frontu "burzycieli Polski" . Teraz, na 34 posiedzeniu Sejmu. Bo może być w różnych układach potrzebny do koalicji np. w wyborach samorządowych

gość 188.117.174.*

zero tolerancji dla zdrajców!!!

Oczywiście, że .nowoczesna blokowała mównicę w sejmową. Na pewno był tam poseł Mieszkowski.

KornikDrukarz 95.41.26.*

Halo, ciamajdan! Podatnik odmawia finansowania waszych wygłupów! Albo do roboty, porządnej, parlamentarnej roboty, albo złożyć mandat. Łamiecie ślubowanie poselskie! A Polacy czekają na ważne ustawy

Mieszkowski był przy mównicy, by pokazać swoją prawdziwą przynależność partyjną!!!

Jan 88.156.26.*

Opozycja mogła mieć co 5. posiedzenie Sejmu z własnym porządkiem i prowadzącym marszałkiem! Mamy ogrom ustaw zalegających u marszałka, niewygodnych PIS. Czy PO jest kukłą zagranicznych interesów?

" młode wilki " z PO marzą o przejęciu władzy dzięki powrotowi Tuska i stworzeniu z Petru zjednoczonej opozycji a Schetyna na aut - Merkel musi upchać gdzieś " specjalistów" - http://niezalezna.pl/91915-czlowiek-tuska-niedoszly-posel-wysadza-kijowskiego-z-kod

HGW 83.23.254.*

Miejsce przestępców jest w więzieniu. Nie rozumiem, dlaczego straż marszałkowska lub BOR jeszcze nie spacyfikowali tych oszołomów.

tyle na temat 83.23.24.*

Petru ma "PRowca od samego cwaniaka Tuska-drugą Jowitkę.Teraz będzie jak Tusek, słuchał się Niemca,a i Ruskiem nie pogardzą jego uszy",Wśród okupantów PO, łamiących prawo( mówią niektórzy)są ludzie N

zabrac im pieniadze - PROSTE 217.70.161.*

TAK - ZABRAC IM PIENIADZE ----- predko powroca do swoich obowiazkow, zamiast okupowac Sejm !!! CZEMU RZAD NIC W TYM KIERUNKU NIE ROBI ???

tyle na temat 83.23.24.*

"Gra w dobrego i złego glinę jest nam znana.Petru nie ufam tak samo jak Tuskowi,Schetynie i,lewactwu,ubecji,tęczowym i ich TWÓRCOM WSI z GW"

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.