Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

Fot. PAP/Bartłomiej Zborowski

Kłus nasz przechodzi w galop, czyli o co im naprawdę chodzi

Data publikacji:

Toż to przecież sytuacja jak z koszmarnego snu i totalnie nienaturalna. I tu leży klucz do zrozumienia jednaj z cech trwającej od wyborów rewolty.

Dokladnie tak 76.9.199.*

Zdelegalizowac P-opapranych O-slow!!!

Drzewica 79.186.218.*

Dlatego najskuteczniejszym lekarstwem na to totalne blokowanie pracy sejmu będą kary finansowe, wszelkie Szczerby i Muchy położą uszy po sobie gdy stracą dochód!

zemsta ryzego 192.253.250.*

Rudy zaoral grzeska i platforme.

PO-paprancy 76.9.199.*

Panie Gie. Schetyna! Umyj sie! Jakis taki niedomyty jestes. Smrod czuc z daleka.

gość 178.36.21.*

A nie "Przypowieść o Ślepcach" tegoż samego Autora ?

kixxi 83.12.83.*

Warchoły - nie macie prawa pobierać kasy - gdy nie pracujecie a blokujecie sejm.

Alina 91.233.157.*

Natychmist karac total.opozycje.Czekam na zdecydowane ruchy rzadu.

Z UK 82.19.137.*

Obawiam sie, co bedzie dalej. Ci, ktorzy maja jakas przyzwoitosc w sobie musza zapomniec o bzdurnych naukach Kosciola, a milosierdziu etc, bo to sie skonczy tym, ze bedziemy pod butem bandytow z PO.

łm 37.47.40.*

To faktycznie osły nie posły.Ale skoro już będą całą noc w sejmie to powinni pozamiatać,powietrzyć sale,pozmywać kible i podlać kwiatki w doniczkach.Choć częściowo odrobią swe diety-bo za co płacimy?

Mycha 87.207.18.*

Oni nie tylko wyborcami PiSu pogardzają, ale i rozliczeń się obawiają. Euro-włodarze też czekają. A rządzący szybkie tempo zmian wprowadzają. Maruderzy tacy jak ja nie nadążają. I niech tak trzymają.

g jak gras 192.253.250.*

Grabiec to aniol co prowadzi - pilnuje- grzecha. Kazdy ma swojego grasia.Tylko grzeska, tylko grzeska, tylko grzeska, tylko grzeska zal. :)

@Z UK 82.19.137.* bez obrazy Szanowby Panie ale chyba masz pewne braki jeśli chodzi o miłosierdzie - warunkiem milosierdzia jest SKRUCHA -a po stronie"opozycji" jej nie ma - wiec nie masz się o co obawiać -z wyrazami szacunku:)

Tadeusz 159.205.18.*

Brawo PiS, patroszyć czerwone bydło. Teraz Polska dla Polaków!

Basia 87.206.252.*

To KODzarskie lewactwo z PO i N jest skończone u większości swoich wyborców.w całej Polsce.

wasz 193.169.113.*

Baranina nie żyje i taki Szetyna bez karku,bo głowy to on nigdy nie miał!!!

Action 89.229.1.*

Alibaba z 40 rozbójnikami, alimenciarz i bawidamek, ale elyta.

galeon 78.28.24.*

Myślę że najwyższa pora na kary finansowe dla warchołów może wtedy pierwotniaki zrozumieją że poseł otrzymuje zapłatę za pracę zresztą mandaty powinno się im odebrać za wyjątkową szkodliwość czynu...

Ela. 77.254.12.*

Panie Schetyna , dał się Pan opętac nicią pajęczą Tuska!Chyba rozumu Panu nie brak? Jesteś szefem dużej partii!Zrób Pan coś z tym!Ma Pan szansę!

Julka 81.190.111.*

A, czy widzieliście "dziennikarza" Andrzeja Stankiewicza kłaniającego się w pas na powitanie Schetyny? Dosłownie zgiął się w japońskim ukłonie.

JS 79.191.55.*

To nie tylko te tzw. rodzime elity tak nas postrzegają, ale także nacje obce, szczególnie sąsiedzi; ze wschodu i zachodu. To aż bolało szczególnie w latach 90-tych

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.