Forum dyskusyjne

Polityka Komentarze do artykułów

Fot. M.Czutko

Platforma została z tym protestem jak Himilsbach z angielskim. 5 wniosków po sejmowym zamieszaniu

Data publikacji:

Jarosław Kaczyński znów powiedział: szach! Chyba jeszcze dużo wody w Wiśle musi upłynąć, zanim liderzy opozycji zrozumieją, że – na własne życzenie – grają w innej lidze.

Treść komentarza została usunięta.

Karo 217.96.175.*

Jaro książkowo rozklepał Schettino !!! hahahahahahahaha

Matejko 46.112.24.*

Patrząc na to okupowanie sali Sejmu, powraca mi obraz Boscha "statek głupców" czy łódź szaleńców. Ewidentnie, KO-POzycja tonie, pląsając w podrygach agonii

K2 46.215.72.*

Deportować opozycję do San Escobar!

Australia 202.76.133.*

Brawo pan prezes Kaczynski. Rozstawił Pan tych złodziei i nierobów po katach. BRAWO!

hi,hi... 37.47.40.*

Oj Pyza,Pyza-dużo wody upłynie, nie tylko w Wiśle, zanim zmądrzejesz.Nie bądź taki wyrywny-nie wychodź przed orkiestrę.

niestety 178.37.55.*

Wystarczyło popatrzeć na miny tych "tytanów bezmyślności" , przypominające kota przyłapanego przez gospodynię na obsrywaniu czystej pościeli ..!

+++ 188.146.154.*

Jak to kiedyś powiedział o JK, ze to jest geniusz polityczny i teraz to znowu wychodzi. Dzięki Królowej i Królowi narodu polskiego.

PiS jak przepędzi hołotę blokującą Sejm umocni się jako lider. Jeśli jednak dalej będzie pat, poparcie spadnie. Społeczeństwo chce sprawnie funkcjonującego państwa, nie chaosu i grupy totalnychp osłów ponad prawem.

+++ 188.146.154.*

..…powiedział to niestety Marcinkiewicz i tu rozeznał charyzmat dzielnego i mądrego JK.….

cy dziadostfo je dziedzicne ? 89.228.44.*

Zobacta ludzi ze od casuf jak Chlopy zlapali za komury to sfiat stanol na nogi

mordechaj 78.11.233.*

Inaczej. Bilans? 4.PO rozszerzyła swoje możliwości funkcjonowania w opozycji o możliwość blokowania mównicy, jako środka nacisku. 5.Sprowadzenie Kukiz 15 do roli przy PIS podobnej do Palikota przy PO

Mycha 87.207.18.*

Krótkie posiedzenie i POlszewii zdziwienie. Czyżby liberały-aferały o porządku obrad nie wiedziały, że do bycia staczami się naszykowały? Wszak wcześniej na konferencji Petru ogłosił ten plan cały.

Mat 91.233.157.*

Czekmy na zdecydowane ruchy ze strony PISU.warcholstwo rozpedzic na zbity py....

majkel 188.146.87.*

rozdanie z przelozeniem obrad cudowne..i to stado baranow zdezorientowanych przy mownicy hahahahahahaha..bajka

szkodnicy 78.28.24.*

PO i N to jak te głuptaki jeden za drugim skacze w przepaść. Kto wybierał tak ułomne towarzystwo na parlamentarzystów może Pan Bóg ich pokarał odbierając rozum.

Miron 91.233.157.*

rozpedzic szkodnikow natychmiast.

Kaktus 188.146.146.*

Miny platfusów bezcenne:-) Koncertowa rozgrywka!Brawo!

Dobre! :) Prowadzący obrady marszałek powinien wykluczać pojedynczo każdego osła blokującego mównicę, stojącego przy niej najbliżej. A potem straż marszałkowska niech wywleka! do dzieła! Good luck :)

tfujpan 31.42.3.*

miny tych sowietów bezcenne,rozegrani jak andzia w parku

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.