Forum dyskusyjne

Media Komentarze do artykułów

autor: Facebook

Manifest „Kultury Niepodległej" to dzieło ludzi, dla których Polska zaczyna się w „GW", a kończy w TVN24

Data publikacji:

Być może po prostu niektórzy z nich za długo robią już za małpę. Tyle że do tej pory małpa ta bywała zabawna, a dziś jest wypchana.

kuh 89.186.19.*

proponuję postulat - Kultura niepodległa od publicznych pieniędzy

anna 88.156.150.*

jaka ta "kultura" to możemy posłuchać niemal każdego dnia (np.Janda itp.) ja myślę że oni tworzą kulturę nie podległą rozumowi

gosc 193.200.118.*

Te nędzne elity odbierają nam właśnie polską kulturę. O czym dobitnie świadczy antypolski I Sztuki Filmowej. Za nasze pieniądze właśnie promowane jest antypolskie badziewie córki pułkownika Hollanda.

Maks 108.171.129.*

Wolę jednak P. Krzysztofa piszącego niż w TVPInfo.

memento 83.10.117.*

Brawo Panie Krzysztofie!

gosc 193.200.118.*

Chciałoby się patrząc powiedzieć: mniej operacji plastycznych, więcej rozumu. To takie ogólne hasło do tych lumpenelit jak nazywała je profesor Anna Pawełczyńska.

M. 144.32.241.*

A co z Teatrem Starym w Krakowie? Obecny dyrektor, M. Mikos ma zerowe doświadczenie w dziedzinie. Jego zastępca, uznany reżyser M. Gieleta, rezygnuje. Kto ma prowadzić czołowy krakowski teatr???????

o-take kóltóre walczą 164.127.185.*

cyrkówka obsra.a i Bolek z teczki "uściskują sobie dłoń"

Oto co wyprodukowała ta kultura : Parlament Europejskiej bierze w obronę Niemcy, którzy nic jeno chcieli ten tego aborcji tego bękarta traktatu wersalskiego Polski.. Zatem nie da się ukryć ,że Polska ( bękart) zastosowała przemoc przeciw Niemcom wzbraniając im aborcji . Polska do ukarania za tę przemoc. Dlatego oni( ci od Szechtera SAT1, SAT2 , Sat3 i ( Polsat i TV-ów ) są świecie oburzeni tym polskim chamstwem, czyli żądaniem reperacji za to ,ze przemocą przeciwstawiali się tej aborcji niemieckiej kobiecie.

PLAGA 222.8.32.*

http://ram.neon24.pl/post/140093,gwalciciel-guerlin-butungu-jest-chory-na-gruzlice

ja wiem 83.142.199.*

Podpowiem, co wspólnego mają osoby stojące za "Kulturą Niepodległą": to środowisko żydowskie, które chce mieć rząd dusz nad Polakami, żyjąc przy okazji z budżetowych pieniędzy na oceanie biedy mas.

Treść komentarza została usunięta.

Komunisci przygotowuje psychologicznie grunt do nowego ludobojstwa na Polakach.

WiN2017 77.65.104.*

Tokarczuk, Cielecka, Holland, Saramonowicz, Pawlikowski, Turnau, Stuhr, Machulski... Tusk, Bartoszewski, Lewandowski- TO PRZEDSTAWICIELE PARTII BERLIŃSKIEJ ! ONI ZA PIENIĄDZE ZROBIĄ WSZYSTKO !!

ZENEK 77.115.19.*

WIDZĘ KUNDELKI URBANA Z KARTKAMI.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anna 83.24.138.*

W samo sedno p. redaktorze, w samo sedno.

Przemo1 91.225.176.*

Warszawskie towarzystwo wzajemnej adoracji znane z motta życiowego "całe życie ryj w (dotowanym) korycie"przedstawia uliczny komediodramat w dwóch aktach pt. "Oddajcie nam nasze koryto"

wawa44 83.6.10.*

Jestem artystą plastykiem - Ciesze się że wreszcie szkodnicy z PO i PSL utracili władzę a Polska kultura odżywa :)

Celebryci III RP. Przymykali oko na złodziejstwo i niedolę Polaków. Jak zgarniali kasę i kontrakty to afery były cacy. Teraz bronią własnych interesów kosztem zwykłych ludzi. Skompromitowane spolegliwe i sprzedajne łże elity. A TVN 24 to straszne wiadomości całą dobę. Plują na rząd i wyborców Prawa i Sprawiedliwości, wykorzystując takie kreatury dla własnych potrzeb, zaspakajając oczekiwania obcych właścicieli i zewnętrznych interesów wpływu.

NA ZAWSZE!!! 78.88.31.*

precz z jandyzmem, wajdalizmem, olbrysynstwem, gajoswinstwem, syfi'lisizmem i szczurwysynstwem w Polsce!!

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.