Forum dyskusyjne

Media Komentarze do artykułów

autor: wPolityce.pl/Youtube/Pixabay.com

Żydzi piszą do prezesa PiS ws. Ogórek. Apelują o interwencję wobec "wzrastającego antysemityzmu w debacie publicznej"

Data publikacji:

Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich w Polsce napisał list do Jarosława Kaczyńskiego. Zwrócił uwagę na "wzrastający antysemityzm w debacie publicznej".

Treść komentarza została usunięta. (x3)

Lysy 192.31.106.*

a ci to wstyd zie tata Borowskiego to Zid?

asd11 156.17.97.*

Nazwać Żyda "żydem"? To się nie mieści w głowie.

Joanna 188.146.1.*

Takim listem sami wywołują antysemityzm. Pani Ogórek nie chodziło o to, że Borowski jest Żydem tylko, że jest z rodziny stalinowskich oprawców. Przypadkiem byli to Żydzi.

Treść komentarza została usunięta.

zbig 213.192.73.*

@RORO. A co mieli Żydzi wspólnego ze Smoleńskiem? Nawet Antoni chyba jeszcze na to nie wpadł.

sxa 112.149.151.*

https://bezdekretu.blogspot.kr/2017/08/przeciwko-mitologom-georealizmu.html#comment-form

Gość 83.7.70.*

To chyba dobrze, że pani Ogórek, wypomniała Borowskiemu, że wstydzi się swoich korzeni i zmienia nazwisko. Skąd oburzenie na jej wypowiedź? sztuka dla sztuki? Delikutaśne towarzystwo żydowskie.

bazalt 83.9.196.*

Żydzi? Ale którzy? Od Michnika, czy od Wildsteina? W Polsce są Żydzi i Żydzi. Żyd Żydowi nie jest równy. Czy Michnik trzyma sztamę z Wildsteinem? To są pytania, jakie stawiam. Popieram Ogórek.

Treść komentarza została usunięta.

Bill 77.65.80.*

Gminy Żydowskie są paradne, co ma Prezes do Ogórek, poza tym ona wytknęła Borowskiemu odcinanie się od korzeni żydowskich poprzez zmianę nazwiska przez jego ojca, a nie atakowała za korzenie. Myśleć!

Zbyszek 165.225.84.*

Lis ten niby redaktor szydził z tej nacji ( np. mówiąc pogardliwie o prof. Śpiewaku ) a wtedy Państwo nie pisali skarg do redakcji Axel-Springer. Skąd takie teraz wyczulenie ?

jjkks 83.238.178.*

Antysemitą nie jest ten, który nie lubi żydów, tylko ten którego żydzi nie lubią.

niusk 89.231.128.*

Odczepcie się od pani Magdaleny Ogórek i przestańcie kraść nasze POLSKIE nazwiska.

VINCENT 31.11.129.*

Pod żadnym pozorem nie ustępować. No ale toPISto zapewne padną przed panem na kolana. Widzieliśmy już na samym początku rządów wizytę Dudy i Szydło u rabinów w Nowym Jorku. Jesteśmy na smyczy Izraela

Niech się zajmą trwałym od 2WS antypolactwem u Niemiaszków!

Zyd Bogu miły i w Boga wierzący to nasz BRAT!Chazar zdradziecki bezbożny kozioł to wypad!

bag 77.65.80.*

ŻYDZI w Polsce są poniewierani? Gdzie wy żyjecie? Tu jest Muzeum Żydów, tu jest Teatr Żydowski, tu jest w Krakowie festiwal kultury żydowskiej. Pokażcie takie 2 państwo w Europie!!!

w 79.175.212.*

A Polaków żydzi mogą obrażać, antysemityzm to wasza sprawa opluwacie polaków na każdym kroku, my też pamiętamy kto nam zgotował holocaust po wojnie wraz z Ruskimi !!

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.