Forum dyskusyjne

Media Komentarze do artykułów

autor: Fot. wPolityce.pl

Przeciw insynuacjom Sakiewicza

Data publikacji:

Niechętnie zabieram głos w tej sprawie, ale sądzę, że nieprzyzwoitością byłoby pominąć ją milczeniem.

Treść komentarza została usunięta. (x4)

Karnowski 83.25.84.*

P. Sakiewicz ma racje ,ten portal wyciąga na wierzch drobne potknięcia Rządu co będzie skutkowało spadkiem poparcia- "opozycja" kłamie rano w południe i wieczorem.

Treść komentarza została usunięta. (x3)

Lysy 32.218.60.*

Panie Bronislawie nieladnie! Zanim bylo wSieci i wPolityce to wlasnie Sakiewicz i GaPol jako JEDYNI zajmowali sie Smolenskiem i Sakiewicz omal nie przeplacil tego wiezieniem i bankructwem! Nieladnie.

Sakiewicz oczywiście przesadza, ale z krytyką min. Macierewicza też nie należy przesadzać. Wystarcza fala hejtu, która się codziennie na niego wylewa. A bez Macierewicza nie byłoby ani zbadania katastrofy, ani likwidacji WSI, ani reformy wojska.

Treść komentarza została usunięta.

now 159.205.105.*

po co wywlekacie soje animozje wobec p. Sakiewicza. Gazeta Polska wielu ludzi zjednoczyła i to jest cenne !! może by tak tyg"w Sieci " zjednoczył wielu ,walenie w klawisze kompa i plucie nic nie da

Treść komentarza została usunięta.

stach 89.75.50.*

wszedł Macierewicz w wartki nurt rzeki i doszedł,mimo wody głębokiej do środka,widzą to redaktorzy i rad udzielać zaczynają-nie idz dalej zawracaj,nurt Cię porwie,nie słuchaj płyń dalej i go utopili

Treść komentarza została usunięta.

Nie, nie , nie 46.112.23.*

Brudy się pierze w domu. Nie wywlekajcie tego na pożywkę dla GWna. Dajcie jej spokojnie skonać. A wtedy podyskutujemy o tym kto ważniejszy. Bo najważniejsza POLSKA. Czytam GP, W sieci i ND

Magda 73.210.74.*

nie mozecie teraz walczyc ze soba ,bo wrog tylko na to czeka ,tak jak nie podoba mi sie walka miedzy AM i PAD tak nie podoba mi sie walka miedzy wami!!! w jednosci sila i pora to w koncu zakumac!!!

Kłótnie się zdarzają w każdej dalszej czy bliższej rodzinie i przewaznie się kończą przy biesiadnym stole,ale wypowiedziane słowa wzajemnych oskarżeń,są bardzo chętnie i bardzo długo pamiętane przez nieżyczliwych sąsiadów.

Treść komentarza została usunięta. (x2)

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.