Forum dyskusyjne

Media Komentarze do artykułów

autor: fot.screenshot TVP/Magayzn Śledczy Anity Gargas

Prezydent Gdańska stanie przed sądem? TVP chce pozwać Adamowicza za nazwanie dziennikarza "Goebbelsem" ZOBACZ WIDEO

Data publikacji:

Anita Gargas poinformowała, że TVP wysłała już do prezydenta Gdańska pismo przedprocesowe.

tad 81.100.207.*

Adamus juz powinien siedziec i nie za stolem prezydialnym

Treść komentarza została usunięta.

Polak ciekawy 77.255.98.*

Kiedy wreszcie ten pan zostanie uczciwie przepytany przez śledczych na okoliczność swojego majątku-kilkunastu mieszkań (sam nie wie ilu) oraz rachunkow w 50 bankach?Czy za pensję prezydenta stać go

W 79.175.212.*

Złodziejom z PO czyli anty polakom puszczają nerwy !!

un 89.73.164.*

Budyn to zwykly oszust z GDA, kawal ...

qwerty 85.14.115.*

Jak mu się dokładnie przyjrzą to szybciutko rura mu zmięknie

wycofa się argumentując prowokacją, lub stanem irytacji... Będzie to POkrętne i oszustwem. Należy go doprowadzić przed oblicze sądu i doprowadzić do skazania z odszkodowaniem - bardzo wysokim odszkodowaniem.

Do ttt 89.99.101.* Proponuję nie oglądać i nie słuchać TVP, przełączyć na kanał "cała prawda, całą dobę" czyli TVN i adrenalina spadnie Panu do normalnego poziomu. Po co te nerwy? Szkoda zdrowia i nie będzie Pan musiał nikogo obrażać. Ja nie oglądam TVN i żyje mi się świetnie! Nikogo też nie obrażam, może dlatego, że pochodzę z ciemnogrodu i jestem moherem? Wszystkiego dobrego.

niestety 78.10.149.*

Już dawno powinno się go tak potraktować , bo bezkarność rozzuchwala ...!

adolf pracodawca 176.221.123.*

folksdojcz tw budyń zapaskudził dwór artusa

tyle na temat 83.23.101.*

"NIE BĘDĘ Z PANEM ROZMAWIAŁ"?KTO SIĘ POLITYKA PYTA,CZY ON MA OCHOTĘ ROZMAWIAĆ?ON MA PODAĆ DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI WSZELKIE NIEJASNOŚCI ZWIĄZANE Z JEGO OSOBĄ I KROPKA!Pycha zawsze przed upadkiem.

karol 89.70.130.*

Następny cwaniak po Tusku,podać cymbała do sądu.

Iga 29 94.141.151.*

Ależ on jest zupełnie BEZKARNY ! I w pełni zdaje sobie z tego sprawę ! Zakochani w nim radni Gdańska patrzą w niego jak w obraz ! Gdańszczanie ! To wszystko wam się podoba ?!!!

oli9876 77.87.3.*

takiego chama tylko pod sad niech nie mysli ze wszystko im wolno niemiecka swinia

kk 85.28.154.*

Kolejny cwaniak z Gdańska,a sprawdzić te jego mieszkania,ze mną urząd skarbowy by się nie cackał,a ten bezczelności nabrał za tfuska.

poznaniak 37.47.179.*

Powitanie i odprowadzenie Tuska do prokuratury może być początkiem nowej tradycji witania i odprowadzania do prokuratury i na rozprawy sądowe wszystkich POważnych aferzystów.

PL 193.108.220.*

poznaniak - miejmy nadzieję że to się przerodzi w odprowadzanie do ZK.

Zosia 89.65.49.*

Postać ponura.

Jonasz 94.254.153.*

Ta bezczelna opasła świnia Budyń Gdański powinien stanąć przed mieszkańcami Gdańska i wytłumaczyć skąd ma 24 mieszkania i 37 kont bankowych. Którymi ręcami to zdobył

Nati 84.38.87.*

Miarka się przebrała.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.