Forum dyskusyjne

Lifestyle Komentarze do artykułów

fot. PAP/EPA

Tusk zniszczył także Platformę. Zdeptał, zdemoralizował, wyćwiczył w posłuchu, czyli w bezmyślności

Data publikacji:

Tusk wytresował całe to towarzystwo w bezwzględnym posłuszeństwie, kierując równocześnie swych oponentów pod sprawny topór kata.

" młode wilki " z PO marzą o przejęciu władzy dzięki powrotowi Tuska i stworzeniu z Petru zjednoczonej opozycji a Schetyna na aut - Merkel musi upchać gdzieś " specjalistów" - http://niezalezna.pl/91915-czlowiek-tuska-niedoszly-posel-wysadza-kijowskiego-z-kod

sluzby 81.28.147.*

wlasnie- ten sprawny topór kata- doslowny, to rzecz, której takze Tusk cholernie sié teraz boi.

klex 79.187.246.*

tfusk - jesteś dla mnie ZEREM! a nawet minus NIESKOŃCZONOŚCIĄ!

hanka 31.11.143.*

ryży , to wyjątkowy gnój

sojkris 94.134.229.*

KRO OPŁACIŁ TAKĄ MIERNOTĘ Z KASZUBSKIEJ PISKOWNICY.Przecież nawet w tramwaju nie rzucał by się w oko , niczym mułowaty pawlak.KTO NAM WSTAWIA TAKIE PSEDO AUTORYTETY jak Kobyła z Pendolino

jack48 94.254.246.*

Dosadny prawda opisująca nie tylko 8 lat rządów MAFII PO-PSL pod przywództwem szmaciarza i cwaniaka który miał dziadka faszystę ale te całe 25 lat tzw.wolności ,oszustwa władzy.

tyle na temat 83.23.24.*

On jeszcze tresury nie skończył.Schetyna w pewnym momencie miaół zadatek na samodzielne prowadzenie Po,ale "tuskale"szybko mu ten pomysł wybili ze łba.Teraz WYKONUJE tylko posłusznie rozkazy Tuska.

klex 79.187.246.*

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że to bydle będzie robić wszystko w Brukseli, żeby niszczyć Polskę, Trybunał Stanu dla zdrajcy!

Kaszebe 89.71.227.*

@sojkris: To wykreowany medialnie mit, że jest Kaszebą. On ani z Kartuz ani z Koscierzyny. To niemiecka rodzina z Gdańska.

Proszę nie przeceniać niejakiego Donalda Tuska , jakoby to on zniszczył PO , on był jeno wykonawcą i do tego nad wyraz marnym, scenarzysty piszącego scenariusz w obcym alfabecie , czyli wajchowego , który zbudował dla zamkniętego projektu pod nazwą PO , tratwę ratunkową pod nazwą Niezręczni " z dopiskiem "PL" ale ten bałwan Donald Tusk za Chiny Ludowe nie chciał do tej tratwy wsiąść ! **

bydle polityczne 91.17.216.*

bydle kto to widział żeby bez kolczyka

Grizzly 87.205.151.*

To chyba najlepszy i najtrafniejszy pański artykuł, prześwietlający i diagnozujący platformiano - państwową sitwę ale popychaną chyba znad Łaby zza Wołgi!

katon 83.6.12.*

Ta kanalia musi stanąć przed polskim sądem.

Marta 157.25.97.*

Bardo dobry artykuł. Szkoda, że tak wielu Polaków wierzy tej złodziejskiej i sprzedajnej sitwie. Tusk jest typowym przykładem zdrajcy i politruka.

kamieni kupe zaleli cementem ? 89.228.44.*

jak chceta zobacyc piramidy pod kentsynem ktory znajduje sie kolo gierlozy po sypane bialym puchem musita tu sie po faty gowac, po dob no do budowy uzyto ogromnych kamieni kup zalano cementem i kaput

prokurator (normalny) 79.185.62.*

Świetne. A do tego zapomniał Pan, że Tusku to zwykły przestępca.

Pótin: 83.11.50.*

- PO gwarantem dokończenia zniszczenia Polski. I potem z Merkel się nią podzielimy.

Łączy ich kasa 37.248.153.*

Nie musiał niszczyć Jedynym klejem w tym towarzystwie jest możliwość robienia KASY. Bezideowa banda oszustów i złodziei. Jak kasa stanęła pod znakiem zapytania to skończyła się lojalność i jest wojna

ludwik 83.29.35.*

Ta szmata wykonująca polecenia Makreli zniszczyła przemysł, wojsko, niemal Polskę a że przy tym zdemoralizowała PO to pikuś.

świetna analiza prawdziwej rzeczywistości

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.