Forum dyskusyjne

Kultura Komentarze do artykułów

Fot. YouTube

Grabowski o nachalnej promocji homoseksualizmu w teatrze: "To jest straszne"

Data publikacji:

Aktor jest przerażony tym, jak zmusza się heteroseksualnych aktorów do gry w upadlających ich scenach.

moherowa wloczka 178.42.107.*
A co?Wyczul,ze wiatr dziejow sie zmienia,i My dojdziemy do wladzy?Mosci sobie gniazdko.My-czyli porzadni ludzie,zaczniemy to szambo lewackie woda splukiwac....
wawa 89.70.234.*
jak sie jest pustakiem i nie ma sie nic ciekawego do pokazania, to trzeba to ukryc gola doopa..i tyle, prawdiwa sztuka tego nie potrzebuje
sbs 213.5.212.*
HE HE Kto z chłopem pije ten się z nim pod płotem budzi Powinni sodomici wydymać Kiepskiego na scenie Na taki cymes to chyba nawet Kulczyk by coś sypnął
katarzyna 83.8.44.*
Grabowski PO-szedł PO rozum do głowy ?.....
timdan21 83.21.182.*
Willi Münzenberg: „Uczynimy Zachód tak zepsutym, że aż będzie śmierdział”. http://naszeblogi.pl/48758-czy-lewica-ma-prawo-istniec-i-wtracac-sie-do-polityki
MB. 78.133.141.*
Kiepski... może jednak w końcu z tego wyjdzie.
wiz 89.77.6.*
Panie Grabowski -to kto w końcu rządzi POLSKĄ? -demokracja jest czy inaczej nazywa sie obecny system?. A co ma do tego tyle śmierci ludzi, ludzi powiązanych ze sprawami niepodległości Polski?
ALand 159.253.145.*
Do takiego upodlenia doprowadziły 7letnie rządy PO-PSL. A przecież PO startowało jako partia obywatelska, o korzeniach chrześcijańskich. A okazali się gorsi od SLD. Cenzura nie pozwala na dłuższe kome
fritz Gdyby PiS rzadzil byloby 212.41.83.*
duzo, duuzzzo straszniej. Aktorzy jak jeden maz i zona, meska oczywiscie, herr Tuska calym sercem popieraja i wybieraja.. no to maja.
Aland 159.253.145.*
Komuś tutaj bardzo nie podobają się dyskusje na forum. Ale trzeba coś z tym zrobić, żebyśmy mogli w końcu dyskutować.
babajaga 83.12.120.*
A Szczepkowską odsądzili od czci i wiary, kiedy jako pierwsza zwróciła na to uwagę. Trzeba bronić społeczeństwo przed homoterrorem i bezeceństwem.
gromosław 84.57.142.*
Grabowski to ta łachudra, co głosowała na "lepszych" (PO) i popierała Komorowskiego? Teraz zwęszył skąd wiatr wieje i przestał popierać? Wypad, łachudro!
Stan 88.88.140.*
Ferdek przecież TY oficjalnie, wielokrotnie popierałeś TĄ POwską mafie więc o co Ci chodzi jełopie.
Hino 87.116.196.*
Kiepski powiedz coś Smoleńsku , przecież jesteś ekspertem.
g 77.253.20.*
myślę, że wielu półgłówków nie kojarzy, że PO=SYF
Fedor 83.22.125.*
Niebawem któreś z resortowych dzieci zrobi w TVN trzecie śniadanie mistrzów z udziałem naczelnego, ryżego komedianta III RP i komediant Kiepski, patrząc nań z zachwytem, złoży samokrytykę.
Panie Grabowski! W "Kiepskich" jest pan świetny! Czy nie przyszło panu do głowy, że taka degrengolada, dzieje się na prawdę w Polsce? Mając na uwadze, choćby reżysera, ze wschodnim nazwiskiem, który przejaskrawia nachalnie nasze polskie przywary? Ale my jako naród Polski, nie jedyni takie mamy! Nie można mieć panu za złe, że dobrze odtwarza pan powierzoną rolę. Robi pan to jak trzeba! Tyle, że pańskie występy w śniadaniu mistrzów, to już nie gra aktorska! To już pana interpretacja własna Andrzeja Grabowskiego Polaka! A tu, brnie pan dalej, w przedłużonej roli Kiepskiego! Był pan na fali! Czy to panu wystarcza, dla podłechtania własnego ego? Czy pomyślał pan kiedyś o nas, Polakach? Fajnie jest robić pieniądz, jest to naturalne! Dobry aktor, dobre pieniądze! Ale pan posunął się za daleko! Nie odróżnia pan fikcji, od rzeczywistości? Wiem, można się rozpędzić, ale pan nie jestem młokosem, żeby nie dostrzec zła, tylko dlatego, ze "ktoś" płaci! Tym "ktosiem" jesteśmy my, pańscy współziomkowie!!! Mamy dzieci, wnuki i łożymy na cały ten biznes filmowo-aktorski, a Wy aktorzy, nam te dzieci i wnuki demoralizujecie! Czy dobrze pan się z tym czuje? Pańskie monologi w ramówkach kabaretu, są majstersztykiem! Czy musi pan robić "łaskę" rządzącym smarkaczom? Wg mnie nie, ale robi to pan! Proszę zatem, nie dziwić się zbytnio, tym promowaniem homoseksualizmu, bo pan przyłożył do tego swoją osobą "rękę"! Pozwolił pan, aby nazwisko pańskie firmowało bezeceństwa obecnej władzy! My jako naród Polski, obdarzyliśmy Was zaufaniem, w latach 1980 i parę lat później, staliśmy razem, przez co Wasze aktorskie gaże wzrosły niebotycznie, nasze natomiast odwrotnie głodowe! Czy o to chodziło? Ośmiorniczki i policzki, to Wasze podstawowe danie przekąskowe? Nie widzicie, że jest to niemoralne? Pomimo wszystkiego, życzę dalszej udanej kariery w aktorstwie, ale niesmak zostaje!
manila 84.57.142.*
Pytanie do admina: co trzeba mieć, żeby móc pisać bez ograniczeń jak Lila? Bo ja nie mogę czasem nawet drugiego zdania dokończyć. Tu są wszyscy równi i jest Lila, jak widać.
msh33 93.105.177.*
Nie krytykujmy Grabowskiego, cieszmy się wraca do normalności. Chociaż nie bardzo mogę mu zapomnieć prymitywne akcje wyborcze dla PO.
pan Boczek 121.169.185.*
Paździoch posuwający Ferdka...Czego chcieć więcej?...

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.