Forum dyskusyjne

Kultura Komentarze do artykułów

Bartosz Mrozowski

83 letnia modelka gwiazdą filmową? "Człowiek z magicznym pudełkiem" Bodo Koxa wchodzi do kin!

Data publikacji:

"Zakochałem się w jej twarzy. Wyraża tak wiele i tak pięknie. Dziś mam zaszczyt być z Heleną „na Ty”..."

LupaToBuc 83.4.183.*

Bodo Kox jest ultra beztalenciem namaszczonym podczas ostatniego Festiwalu Filmowego. Jego filmy urągają tej dziedzinie sztuki. Jest zerem.

Obywatel 74 37.248.160.*

Ten sponsorowany artykulik z litanią "nazwisk" i "osiągnięć" nie zmienia faktu, iż jestem zdruzgotany i zażenowany faktem,że z pieniędzy podatnika( MOICH) finansuje się takie badziewia jak filmy B.K.

!!!!!!!!!! 37.47.46.*

Czemu w tytule:83letnia modelka gwiazdą filmową?P.HelenaNorowicz do emerytury była aktorką teatralną,grała w paru filmach.Ale ten reklamowany film niewart reklamy a uroda p.Heleny reklamy nie wymaga

Ela 178.235.40.*

Cudownie, że Bodo Kox dał rolę pani Helenie. Dla niej na pewno pójdę na ten film!!!

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.