Forum dyskusyjne

Kultura Komentarze do artykułów

PAP/EPA/PAUL BUCK

Akcja #jatez podbija również polski internet. Czy jej promotorzy potępią Romana Polańskiego?

Data publikacji:

Hollywoodzka afera szokuje Amerykanów, którzy przez lata byli karmieni napuszonymi hasłami o feminizmie, seksizmie i tolerancji. Ci sami ludzie akceptowali istnienie „kanap do castingu”.

razza di Ebrei 94.154.31.*

Wstrząsające świadectwo Marylin Monroe, kiedy młodziutką aktoreczkę brutalnie zgwałcił w swoim gabinecie jeden z bonzów Hollywood. A miała menstruację. Szok, ale Żydom to uchodziło na sucho,bo pany.

Bulba 83.230.97.*

A nie pojawiają się obrońcy Weinsteina, z zawsze aktualnym argumentem, że ten atak jest objawem antysemityzmu?

Hak 94.240.37.*

A pisanie o księżach to taki poprawny dodatek do tekstu? A może o nauczycielach, trenerach, psychologach? Tam środowiska milczą. PS Brawa dla Trumpa. Szybko doprowadza Hollywood do pionu. :)

o_k 213.241.22.*

A my oczywiście mamy uwierzyć w każde takie oskarżenie... Jeśli ma wystarczyć czyjeś słowo by kogoś wykończyć to trudno się takim czymś entuzjazmować.

Panie Adamski , niech Pan mnie nie rozśmiesza swym stwierdzeniem ,że Polański już zapłacił ! Zapłaciła Polska , która ośmieszyła się jako państwo prawa odmawiając ekstradycji przestępcy Polańskiego do USA wbrew podpisanej i ratyfikowanej umowie pomiędzy Polskę i USA .O takich państwach , które łamią nawet własne umowy na salonach powiada się ,że to są państwa SEZONOWE ! Taką właśnie cenę zpałaciła Polska a nie Polański !

No i co teraz panie Adamski? Polański do lamusa, na listę filmów zakazanych? Czytam ten artykuł i mam wrażenie jakiegoś dziwnego zakręcenia, jakiego pisania o niczym, bredzenia. Tak jakby etyka to była kwestia popkultury, akcji medialnych, w nowych czy starych mediach. Owszem, tam jest zakłamani, ale takie akcje to też zakłąmania, może nawet gorsze. Nie rzucam kamieniem ani w Polańskiego, ani w tego Żyda number 1 - za to swoje "molestowanie" zapłacił tysiąckrotnie. Tego typu "molestowanie" odbywa się od początku kultury ludzkiej /ne wyznaję poglądu, ze były czasy przed-kulturą, czyli człowiek-małpa/ czyli od począku świata.

Treść komentarza została usunięta.

Sten 89.64.9.*

Tacy Weinsteini,Polańscy istnieją we szystkich dziedzinach życia społecznego,ale mało tego oni uwazją się za "kastę wybranych i bezkarnych"

dedukcja 89.79.131.*

kariera przez łózko....to norma w tym środowisku w Polsce też! to nie tylko Polański walenie w księży to próba odwrócenia uwagi od własnego zgniłego środowiska i zagłuszenie własnej winy

kil 176.221.107.*

toz to była "promocja" o której Mleczko opowiadał w swoich dychteryjkach w latach 80-tych

qwerty 85.14.115.*

Pisanie o tych wszystkich gwiazdach jest jednym wielkim molestowaniem czytelnika

san 37.47.14.*

Polański nie czuje się Polakiem , tylko Francuzem , sam to powiedział w jednym z wywiadów . Skąd stwierdzenie , że jest Polskim reżyserem ?

Polexit 89.64.9.*

Roman Pedofilski

Treść komentarza została usunięta.

Jetz 148.81.137.*

co tam Hollywood, za czasów komuny jakie było molestowanie, dyrektorzy, kierownicy, mistrzowie , sekretarze itp tam to było hulaj dusza piekła nie ma

szalom 62.178.123.*

Krakowiaczek nic nie winien,pocałował bo powinien,ale krakowianka winna,bo pozwolić nie powinna-cyt.Wańkowicz.Nie mówię o prawdziwych gwałtach,ale od zarania dziejów natura ludzi jest taka jaka jest

kajamow 83.25.9.*

Niestety srulki już tak mają. Chcesz zrobić karierę ? Nic za darmo, choćby się było nie wiem jak zdolnym. A mówią że najzdolniejsze w świecie są srulki czy one też musiały przechodzić przez kanapę ?

Treść komentarza została usunięta. (x2)

Mówili o tym 10 lat temu na wy 31.0.120.*

Kanapę do CASTINGU pokazywano nam oficjalnie podczas zwiedzania USA. Nawet przewodnik mówił jacy to aktorzy otrzymali role za nadstawienie pupy. O dziwo dotyczyło to i facetów w średnim wieku.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.