Forum dyskusyjne

Kultura Komentarze do artykułów

Michał Puchalski i Artur Perzanowski/Kino Świat/mat. prasowe

Bareja naszych czasów? Gdyby Vega nakręcił film o sądach, to projekt Ziobry poprzeć może 90% Polaków

Data publikacji:

Pamfletowy „Botoks” już obejrzało ponad 700 tysięcy Polaków mimo miażdżących recenzji większości krytyków. Vega czuje puls narodu.

kiki 77.255.204.*

a jakie otwarcie miał "pokot", wybitny inaczej film lewackiej ikony... pochodzenia komuszo-plemiennego? też takie?

kiki 77.255.204.*

a jakie otwarcie miał "pokot", wybitny inaczej film lewackiej ikony... pochodzenia komuszo-plemiennego? też takie?

A76 46.21.216.*

Bądźmy szczerzy-Botoks to film szkodliwy społecznie.Zebrano kilka kontrowersyjnych historii,kilka ,urban legend" i połączono w film w taki sposób,że wygląda iż jest to jedyna prawda o służbie zdrowia

Polexit 89.64.10.*

mocne

juan 192.127.94.*

Wymiar sprawiedliwości? Dobry pomysł. Bardzo dobry pomysł. I nie chodzi nawet o prawicę. Chodzi o nas, Polaków.

Ada 188.146.101.*

Zgłaszam się , dostarczę genialnego scenariusza, byłam ofiarą sądów przez 14 lat,

Ja znam wiekszych ZAKŁAMAŃCÓW 89.65.237.*

Mialo być o filmie a tu jakaś AGITKA.Jak wy w tej POLITYCE kochacie tego SBeckiego przyjaciela który POdczas wyborów wyklinał od najgorszych TVNy a teraz lata do MOlejnik jak do starej psapsiułki

Tru 62.21.51.*

To może film o politykach...jak to wyglada od wewnątrz. Myślę że wtedy społeczeństwo nie będzie chciało polityków w sądach :-)

miałem lepsze o panu zdanie 89.65.237.*

Adamski POpłynąłeś POlitycznie ,nie ma co.

bumbis1 83.26.245.*

Czyli Panie Adamski, tak sobie bździsz za niezłą kasę, jak większość krytyków- co oczywiście nic twórczego nie wnosi ,bo niby skąd?

jacek 89.76.79.*

Z tym Bugajskim (Układ zamknięty) to Pan przesadził.

wujek dobra rada 83.28.255.*

Koniecznie - trzeba nakręcić np. serial "Daleko od paragrafu" - powodzenie murowane

Treść komentarza została usunięta.

Przekaz musi być mocnym bo taka jest rzeczywistość - dla tego on się nadaje!!! Abstrahując od scenariusza nap w pittbulu to scebmny były tak realne i mocne przez co miał taką oglądalność- niema lepszego w Polsce.... Gdyż nie nazwiska i reklamy świadczą o projekcie tylko oglądalność...

buntu 83.26.71.*

o artystach bez kultury typu Maje ,Krystyny ,Wojciechy,Krzysztofy i reszta skundlonej ferajny też by można nakręcić fajne jaja

ala wilk 46.21.220.*

Ja nie rozumiem dlaczego ludzie którzy nie ufają lekarzom decydują się na poród w szpitalu albo na operację w szpitalu skoro lekarze to mordercy. Nie lepiej leczyć wyrostek homeopatią?

zxc 79.187.239.*

Może film o dziennikarzach i krytykach pseudopolitycznych jak Adamski? Budujcie Adamski Kukiza (prowadzonego przez zaufanego oficera Kiszczaka)

HEHEHEHE 108.171.129.*

najlepsza KOMEDIA byłaby o totalnej oPOzycji - wystarczy POsklejać filmy z YT o Ryszardzie z Madery czy POsłance gajewskiej jak jedzie w pociągu.

Piotr 89.229.87.*

to samo jest z krytykami Architektury, wychwalają projekty nawiązujące do Miesa van den Rohe, Wrighta czy Normana Fostera o Zaha Hadid już nie wspomnę a ludzie wolą mieszkać w typówce rodem z DDR

Younck 148.81.137.*

tak, film o sądach np. o sądzie rejonowym w Gliwicach

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.