Forum dyskusyjne

Kultura Komentarze do artykułów

Fot. Mohylek/CC/Wikimedia Commons

ANDRZEJ GRABOWSKI dowiedział się z gazet, że ma... syna

Data publikacji:

*Nie ma to jak informacje wyssane z brudnego palca redaktorów bulwarówek. Przekonał się o tym Andrzej Grabowski i jego żona, Anita Kruszewska.

pojo 109.231.1.*

Kiepski , jesteś kiepski byłes i kiepskim zostaniesz na zawsze, tak jak Janek z pancernych czy Pan Kleks , a Klos umarł jako Klos.

one way 66.30.238.*

Tak na dobrą sprawę kogo obchodzą perypetie trefnisi i komediantów? Tworzą swój własny zafajdany światek, udając jak bardzo są potrzebni ludzkości... i niech się w nim miętolą

JA . 94.40.99.*

To jest oczywisty dowód na to, że gazety należy czytać! I oczywista wina tych którzy czytają szmatławce! Nie byłoby głupich czytelników - nie byłoby głupich gazet. Oświata ma jeszcze wiele do roboty.

Bolek 139.163.138.*

No ma syna - cyca.

wir 89.77.137.*

Kiepski.Nie dziw się,że nadal jesteś Kiepski,Panie Kiepski,przyjacielu Super Kiepskiego Ciecia Żyrandola.

Śmierdziel w przepoconej podkoszulce. Oddany fan Szczynukowicza niech się "GONI NA SZCZAW".

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.