Forum dyskusyjne

Kultura Komentarze do artykułów

autor: fot. 	PAP/Bartłomiej Zborowski

Zostaną zwiększone ulgi dla twórców. Gliński: "Jest zgoda, decyzja premiera Morawieckiego na to, żeby zwiększyć limit dwukrotnie"

Data publikacji:

Jak dodał Mateusz Morawiecki, jest to możliwe dzięki uszczelnieniu systemu podatkowego.

Gosc 178.235.40.*

W takim razie proszę poprzeć projekt Kukiz 15 o zrównaniu kwoty wolnej od podatku do wysokości, jaka obecnie obowiązuje dla posłów.

dymisja 78.10.209.*

Gliński do wymiany! Nic nie zrobił pozytywnego przez dwa lata, a teraz robi dobrze Jandzie, Mieszkowskiemu i wszystkim kodowitom. GRANDA! GLINSKI z GOWINEM to sabotazyści w rzadzie.

nie do wiary 78.10.209.*

Artyści kolaboranci i obrońcy ubeków są pod szczególną troską min. Glińskiego. . Pani Premier, niech Pani nie pozwala na takie traktowanie narodu. Obywatelom należy podnieść kwotę wolna od podatku.

MRM 83.0.26.*

SKANDAL!!!

Ja 79.186.2.*

PIS !!!!!! Następna nadzwyczajna kasta-artyści ???!!! NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A szary człowiek, emeryt -nędzarz ,ma płacić od nędznych dochodów !!!?? PIS WSTYD !!!

Co na to powie Janda, Shtur i inni kwiczący artyści??

bravo 83.10.249.*

Czy będą też takie ulgi dla architektów i projektantów budowli, urządzeń, ubiorów? Nie wiem dlaczego aktorzy, dziennikarze, naukowcy mają mieć tę ulgę? Coraz bardzie nie podoba mi się to co robi PIS

jagodnik 83.25.121.*

Można powiedzieć,naiwny jak Gliński ! komu te ulgi ?Tym gnojom lewicowym,którzy zamiast własnych przekonań, powielają wszytko co powie im PO,GW, KOD. Oni mu nie podziękują, a w zamian bardziej oplują

karola 91.189.74.*

Naukowcy dziękują. Pansje mamy niskie, a aby wyglosic dobry godzinny wyklad, trzeba poswiecić 2 tyg na przygotowanie.

strach co Gliński wyprawia 78.10.209.*

Proszę bardzo ,litościwy minister w rządzie PIS GLIŃSKI, przywraca kaście kodowskiej pracującej w 80% w niemieckich mediach przywileje odebrane im przez PO. Przecieram oczy. PARODIA!

Polak 188.146.109.*

Ulgi dla artystów?????? a jakie ulgi dla Kowalskich?? masło po 10zł? Dobra zmiana dla celebrytów, złodziei, kast, układzików a normalnego obywatela wydoić z czego się da! tfu na taką zmianę.PO=PIS

Anna 91.65.110.*

"Liczymy na to, że następnych parę kręgosłupów pęknie" Konsekwentnie będziemy udowadniać, że Polacy to przekupny naród potomków chłopa pańszczyźnianego, wielbiący jaśniepana i plebana.

Ann 176.221.120.*

Dla emerytów 10 zł, a dla jandowej i innych opluwających polaków i polskę bonusy. Brawo pis....

mmm 164.127.60.*

@brawo, bardzo dobre pytanie, ja też nie wiem dlaczego tylko aktorzy, dziennikarze, naukowcy mają mieć tę ulgę? Jeżeli ma być jakakolwiek zmiana w rządzie to zmieńcie przede wszystkim Glińskiego!

prawda 78.10.209.*

Prezydent broni kasty sędziowskiej jak niepodległości a GLIŃSKI nie dowartościowuje kolejną kastę kodziarzy czyli Jandę, Stuhra ,LIsa.

Treść komentarza została usunięta.

Hilicz 83.22.108.*

Janda wygrała! Wstyd kolejny tego rządu.

Treść komentarza została usunięta.

niuniek 5.60.225.*

No To teraz DOPIERO janda WŚCIEKNIE się na maxa! Przecież ONA i jej PO-dobni PASOWAŁO, gdy platforma oszustów RŻNĘŁA ich NA OKRĄGŁO! Czyli zaś budiet WRZASK,WYZWISKA i WOŁANIE o PO-moc do europejsów

Krystyna 89.64.4.*

Wspaniale ale nie dla miernot,genderystow i propagatorow wszelkiego swinstwa,no i ubekow,ktorzy zasiedzieli sie tak wspaniale na uniwersytetach!Deubekizacja nauki i Sztuki!!!

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.