Forum dyskusyjne

Kultura Komentarze do artykułów

wPolityce.pl

Łukasz Adamski był nominowany na festiwalu w Gdyni za publicystykę filmową w Internecie. Gratulujemy, Łukaszu

Data publikacji:

Adamski łączy miłość do tej sztuki z umiejętnością rozpoznawania walorów artystycznych filmów, ale i z darem dyskusji o kulturze na szerszym tle.

aj wajka 95.160.155.*

wsie żidki!

Hak 94.254.227.*

P. Adamski powinien być obrażony? Zyskać pochwały od takiego towarzystwa oznacza moim zdaniem że to nie jest komentator prawicowy. Ja stosuję w ocenach prostą zasadę, chwali kogoś GW lub TVN to .....

peace 78.11.224.*

Adamski w ostatnich recenzjach na temat "polskiego kina" zużył tonę wazeliny. Inni wazeliniarze mu odpłacili... Proste.

Łał, czyli żydolstwo 81.190.22.*

dostrzegło antypisowski wyskok Adamskiego i doceniło go. Ale Żeby "wygrać" musi się JESZCZE bardziej starać, prawda?

rz 5.172.255.*

kiedys w komentarzach pod kazdym artykulem byl obrazany JK teraz cos sie zmienilo :))) wyborcy PO zmienili preferencje? :)))

j23 82.177.196.*

Jeśli Adamski jest w najlepszej trójce filmowych felietonistów to wypada zapłakać nad poziomem krytyki filmowej w Polsce.

antyzidiocenie 83.22.148.*

Za poprzednikiem. Jego twórczość to dno. Brak tu miejsca, by wyliczyć brednie, które wypisuje z niezachwianą miłością własną. Za chwilkę pojawi się wśród komentujących jako "pisssful". ;-)

Dottore 109.197.66.*

Serdecznie gratuluję, panie Redaktorze i przyłączam się do pochwał

fanka 91.225.158.*

Zawsze z przyjemnością czytam pana felietony. Gratuluję i niech się pan nie przejmuje tym hejtem w końcu jest wolność, niech każdy czyta i ogląda co lubi. Dzielenie Polaków w kulturze jest okropne.

Wilga 83.26.208.*

Świetne są te pochwały na zamówienie, nawet ich nie potraficie pisać poprawnie.

Baz 78.10.89.*

No i git. Brawko. Bo ma tego czuja.

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.