Forum dyskusyjne

Kultura Komentarze do artykułów

mat. prasowe

Adamski z festiwalu w Gdyni: „Cicha Noc”. Polska Sieranevada. Przenikliwe i mądre dzieło. RECENZJA

Data publikacji:

W końcu doczekałem się na 42 festiwalu filmowym w Gdyni obrazu, który mogę nazwać wybitnym. Film debiutującego w pełnometrażowej fabule Piotra Domalewskiego to bez wątpienia najlepszy film festiwalu.

ter 185.119.208.*

Na wszelki wypadek skrzętnie zapisuję tytuły wszystkich nagrodzonych lub "zauważnych" filmów żeby przypadkiem przez niewiedzę nie wdepnąć w nie w kinie. Nagroda NIKE wskazuje zaś czego nie czytać.

To napisz gnoju, że blokujesz 81.190.21.*

komentarze i nie udawaj strefowego od wolnego słowa! Miej odwagę!

Keson Salceson 89.72.102.*

Zwiastun wręcz obraża. Może ktoś tak "świętuje". Ale gdyby napisać o zwiastunie: "PRL-owska propaganda ośmieszająca polskie Boże Narodzenie", byłoby pasowało w 100%.

gosc 158.75.70.*

Artykuł pochlebny, ale zwiastun nie zachęca. Lańsko, wóda, a Boże Narodzenie jako tło. Czekam na film, gdzie będą pokazane dobre relacje w rodzinie, skąd można by zaczerpnąć odrobinę nadziei,że można

AnKa 86.111.117.*

Klasyczne: otwieram lodówkę, a tam ..... Jakubiak !

aaa 94.254.250.*

Boże ... dalej to samo... pseudofilozoficzne pie...lenie o szopenie pod pretekstem ukazania tradycyjnych uroczystości. Ile razy można oglądać Wesele Smarzowskiego.....

june11 5.172.239.*

pogrążenie w cudzym "snu"? Chyba "śnie"?

bocian 83.26.238.*

Gratulacje dla Autora recenzji. Sprawdziło się.

zły 95.160.155.*

panie Szmulek Adamski, pan być uprzejmy nie komentować filmy...

stary nudziarz 82.177.224.*

Może u Adamskich tak świętują Boże Narodzenie, to mu się podoba. No a Jakubik jako "Polak -katolik" jest w abonamencie. Oczywiście żadnemu Polakowi nie może wyjść nic w życiu. Na emigracji też. Żenua

antyzidiocenie 83.22.148.*

Kolejny ośmieszający Polaków pretensjonalny gniocik. Adamski zachwycony, bo - jak zwykle - nic nie zrozumiał.

Obywatel 74 95.41.27.*

Wróciłem do tej recenzji dzisiaj, ponieważ przed chwilą wróciłem z kina. Zgadzam się z Adamskim w 100%.

NocnyMarek 79.185.172.*

Cieszy mnie, że polskie kino przeżywa ponownie swój renesans. Faktycznie, jest co oglądać! Co do Cichej Nocy - nie moge doczekać się premiery (szczególnie ze względu na Jakubika)

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.