Forum dyskusyjne

Kultura Komentarze do artykułów

autor: wPolsce.pl/YouTube/Wolne Sądy

W odpowiedzi panu Zarembie. Ostrzejsza, jednoznaczna, krytyczna ocena zjawiska nie jest hejtem

Data publikacji:

"Czasem przekaz musi być barwny, czasem ostrzejszy (...) choćby nie podobało się to niektórym czytelnikom".

Brawo profesor Pawłowicz. Bardzo trafnie opisany styl Zaremby, stanie w rozkroku i mącenie bez klarownego sensu to jego specjalność

Brawo, brawo i jeszcze raz brawo. Pan Zaremba powinien dołączyć do trzódki w radiowym wydaniu giewu. Dość tego relatywizmu w wydaniu Pana Zaremby.

ha 74.71.34.*

Pani Profesor jest Wielka ! Dziekuje za wszystko, co Pani robi dla naszej biednej Ojczyzny. Niech sie Pani nieprzejmuje p. Zaremba. To tylko taki maly kontestator po prawej stronie :)

LenS 31.42.1.*

P.Zaremba prowadzi ciekawą grę.Zmusza do kultury w starciu z chamami.Albo dokładniej,do merytoryki w walce z zawodowymi politrukami.Walki z zasady przegranej,ale pan Zaremba udaje,że tego nie wie

Wolny Bill 95.90.245.*

Widzisz Zaremba?Po jaka cholere Ci to bylo, zalosny dupku?

Oprócz wszystkich słusznych twierdzeń, które Pani Profesor Pawłowicz tak precyzyjnie formułuje, a z którymi z wielkim przekonaniem się zgadzam, w tej polemice przedstawiła wybitnie trafną charakterystykę Piotra Zaremby. Dokładnie taką postawę pan Zaremba demonstruje przez wszystkie lata od 1989 roku i wszystko co mówił w różnych telewizyjnych programach, korzystając z monopolu przyznanego małej grupie publicystów i redaktorów, było dla mnie tym, co dzisiaj powszechnie nazywa się hejtem.

dziadunio 83.27.9.*

Pani prof. Pawłowicz, prof. Andrzej Nowak i prof. Rońda są nielicznymi przedstawicielami polskiego świata naukowego, których nie musimy się wstydzić. Bo resztę zdefiniował min. Sienkiewicz-cdkp!

tfuj 94.254.141.*

Zarębę zwiódł instynkt samozachowawczy, chyba pod wpływem eleganta Owsiaka i biedaczysko zapomniał z kim tańczy.

LenS 31.42.1.*

Pan Zaremba uważa,że kiedy bandyta celuje bejsbolem w jego głowę,to najskuteczniejszą metodą obrony jest zagadanie przeciwnika"nowomową".A może chce, aby lewactwo malowało po nim kredą "słoneczka"?

casa 37.47.15.*

A Zarembie jak zwykle jaja się huśtają na barykadzie,"jakby co to ja miałem wyważone opinie"-nie trawię jego gadki szmatki...

domino 185.25.249.*

Pani profesor pięknie podsumowała pana Zarębę: "Bolek" prawicowej publicystyki Piękne zaoranie Pan Warzecha będzie zazdrosny o pana Zarębę Taka konkurencja :-)

Brawo pani profesor. Nikt lepiej nie opisał zakłamania i bełkotu Zaremby. Świetny tekst.

Tom 84.40.132.*

Brawo pani Pawłowicz przyznała , że jest za głupia aby zrozumieć to co pisze Zaremba. I ma rację. To rzadki, ale chwalebny przypadek autokrytycyzmu.

Treść komentarza została usunięta.

janea 185.172.240.*

Pan ,,jestem za a nawet przeciw" Zaremba.

Ja 188.146.96.*

Celna diagnoza wobec tego manipulanta Zaręby takiego samego jak niejaki Rafał A.Ziemkiewicz.

Treść komentarza została usunięta.

antychryst 92.14.25.*

Racja po stronie Pawłowicz. Hejt to jest coś innego niż ostry komentarz.

Gość 79.186.228.*

Będzie nowy wyraz w słowniku : " syndrom: Zareby, Warzechy , Ziemkiewicza" Tzn. ludzie którzy asekurują się na wypadek powrotu poprzednich rządów.

m 89.65.77.*

Dziękuję za Pani głos. Czysty i prawdomówny!

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.