Forum dyskusyjne

Kultura Komentarze do artykułów

autor: YouTube/Fratria

Mój hejt - skoro red. Piotr Zaremba wezwał mnie do tablicy, to stawiam się do odpowiedzi

Data publikacji:

"Polemizowałem (tak, polemizowałem) z osobą bez wątpienia publiczną, która zabrała głos w sprawach publicznych".

Wespazjan Sokolicki 185.107.140.*

Profesorze , Piotr Zaremba nie wie kim jest i gdzie jest barykada. Ma kompleks Dominiki Wielowieyskiej i lubi jak się Stasiński z "Wybiórczej" nad Nim znęca.

Szkoda, dobry aktror jest, ale 176.72.139.*

Brawo, Panie Profesorze. Absolutnie ma Pan racje. Nigdy nie mozna mieszac szacunku dla dorobku aktora z tym, co wygaduje nie wiadomo czym powodowany /bo nie merytorycznym osadem rzeczy/.

Panie Profesorze Wielki Szacunek, jest Pan niestety jednym z niewielu mądrych ludzi którzy w sposób logiczny i zwięzły artykułują swoje zdanie, przekonanie czy też racje. Pan Zaremba osłabił mnie tym swoim artykułem na poziomie trzódki z tokfm. Jest Pan Diamentem w tej profesorskiej beznadziei uniwersyteckiej. Jest Pan fantastyczny.

też profesor 83.26.232.*

Brawo Panie PROFESORZE.

zaręba v kolumna 79.186.228.*

Najlepszy argument ! Niech Zaręba zobaczy komentarze pod swoim artykulikiem i pod publicystyką P. Profesora-nie do obrony argumenty Warzechy II.

kali 89.64.39.*

Brawo Panie Profesorze! Pan Zaremba jak Kukiz zawsze w rozkroku....

aga 83.145.157.*

Panie Nalaskowski dla mnie bije Pan Zarębę o głowę w sztuce pisania.Pana chętnie się czyta. Zaremby nie można znieść! Jego teksty są pogmatwane najprawdopodobniej tak samo jak on sam w realu!

Jakie piękne wygibasy robią :) 5.172.238.*

A. Nalaskowski pisze wprost jak jest. Rokita i Zaremba piszą śląc uśmiechy do jednej i na wszelki wypadek do drugiej strony.

as 31.175.101.*

Zaremba podał w artykule świetny przykład mowy miłości, porównał niezgadzających się z nim do sowietów.

Panie Aleksandrze...... Zaremba to lawirant.... działa tak "żeby wilk był syty a owca cała".... nie ze wszystkim tak się da.... Zareba się zdecydowanie nie określił ... która drogą kroczyć..... czasami mam wrażenie że bliżej mu do totalnych....

Spi 178.217.195.*

Wydaje mi się, że red. Zaremba jest trochę nadwrażliwy.

Joanna 188.146.99.*

Zaremba należy do tej grupy redaktorów, przez których nie kupuję już wSieci. Jest to koniunkturalista udający obiektywnego dziennikarza. I to jest najgorszy rodzaj zwodzicieli.

Chwalba 83.4.245.*

Fronczewski to celebryta . Owszem świetny aktor ale przecież już nie spec od prawa i sądownictwa . No i nie polityk . Czemu on ma mieć rację a ja nie ?

"sprawiedliwy dla wszystkich" 93.194.20.*

niestety, mój zarzut jest taki, że red. Zaremba często w polemikach jest za, a nawet przeciw, chcąc być szanowanym przez wszystkie strony krytyki czyżby brak odwagi czy miłosierdzie dla wszystkich

rodak 188.146.1.*

coraz więcej tzw. "artystów" potwierdza swoimi wypowiedziami że są tylko KOMEDIANTAMI, a aktorami to byli Jaracz, Zelwerowicz, Solski, Holoubek

Baba Banga 85.197.190.*

Czytam zawsze bardzo chetnie kazdy wpis prof. A.Nalaskowskiego a red. Zarembe bardzo rzadko. W Salonie Florianska 3 pelni chyba role politycznego oficera dyzurnego, co jest bardzo denerwujace.

popieram 217.99.94.*

Panie Aleksandrze proszę się nie zniżać to poziomu sympatyka TVN bo żadne argumenty tam nie mają znaczenia tylko fałsz.

Pomorzanin 37.47.197.*

Panie Aleksandrze proszę się nie przejmować p/Zarembą. Jemu bliżej do PO niż PiS, pracował dla Wałęsy, był red. w Newsweeku, wg niego w 2015 opozycja nie robiła puczu a reforma sądów to zabawa PiS-u.

Gość 193.200.119.*

Panie Aleksandrze pan tylko napisał to co bardzo wielu czuje. Bardzo dziękujemy. Natomiast Pan Zaremba to bardzo rozmyta osobowość, ani TAK, ani NIE.

Ja-Polka 86.191.117.*

Pan Profesor Nalaskowski - to klasa sama w sobie - wielki szacun !!! Pisze Polak do Polaków i serce nam rośnie od jego słów. Panie Prof. - Niech Pan Bóg darzy dobrym zdrowiem !! A złośliwcy - won...

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.