Forum dyskusyjne

Kultura Komentarze do artykułów

autor: youtube.com

Czy hejt to dobra odpowiedź? Na marginesie „sporu” z Piotrem Fronczewskim

Data publikacji:

Nie zgadzacie się z nim? To polemizujcie. Ale nie próbujcie wdeptać kolejnej postaci w ziemię, bo jest po innej stronie niż wy.

lamia 83.9.132.*

dzieciaku co wypisujesz za bzdury! co znaczy hejt? razróżniaj chamstwo i prostactwo od mocnych słów krytyki, czasem barwnej ale coś mówiącej. wszystko co nie jest zarembizmem jest hejtem?

Treść komentarza została usunięta.

Steve 109.243.144.*

Lepsze uzależnienie od PIS, niż od faworytów pana, który jest aktorem.

SO 31.0.122.*

ZAREMBA JAK ZWYKLE TAK KRECI ABY ZAKRECIC I NIC Z TEGO NIE WYSZLO KAZDY MOZE TAK PITOLIC A ZE Z TEGO PITOLENIA NIC NIE WYNIKA TO INNA SPRAWA TO JEST PRZYKLAD

lamia 83.9.132.*

ten żałosny tekst w dziale Kultura. paradne!!!

Treść komentarza została usunięta.

as 31.175.101.*

Zaremba pisze o hejcie i porównuje część prawicy do sovietów. "prawicowi czytelnicy i wyborcy, którzy łykają to równie łatwo jak prawowierni Sowieci". Samozaoranie kolejne tego mędrca.

arek 93.159.183.*

Przeszedł do bolszewików zdrajca.

ffolkes 217.173.190.*

Aktorzy to ludzie do wynajęcia, za pieniądze zrobia wszystko. Pamiętam, jak Fronczewski zachwalał kupno nieruchomości w Hiszpanii, tuż przed załamaniem tamtejszego rynku w 2007 roku.

Treść komentarza została usunięta. (x2)

Grot 217.99.253.*

Panie redaktorze, takie apelowanie do zdrowego rozsądku i umiaru zapewne nic nie da. Ludzie są tak zradykalizowani i podzieleni, że i Fronczewski i jego krytycy ulegają paranoi

Treść komentarza została usunięta.

pol 89.64.35.*

tylko ten człowiek nie będzie polemizował bo by się zbłażnił całkowicie--on po prostu nie ma żadnych argumentów

Treść komentarza została usunięta.

uwaga 126.78.187.*

https://www.youtube.com/watch?v=qo_n5RtZ7k0

Treść komentarza została usunięta. (x3)

Anna 95.90.190.*

Nie będę polemizowała z kimś, kto robi i mówi świństwa tylko dla kariery, po to, żeby dostać udział w jakiejś reklamie, albo po prostu uniknąć ostracyzmu "elyty".

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.