Forum dyskusyjne

Kultura Komentarze do artykułów

fot. PAP/EPA

Bob Dylan nie odbierze osobiście nagrody Nobla. Przez "inne obowiązki"

Data publikacji:

Dylan przyznał, że poczuł się ogromnie zaszczycony nagrodą.

Winston 213.33.74.*

Genialny piosenkarz, wielki czlowiek. Nie dal sie wpuscic w celebrycki sciek. Szacun Mr. Dylan !!!!

J. 194.126.238.*

Patrzta ludziska, jakie ono zapracowane!

Jeżeli naprawdę tak im odpowiedziałeś Bob to wielki szacunek. "All along the watch tower" jest wciąż aktualne a ty zachowałeś wielkość. (w przeciwieństwie do akademii Nobla)

mariucha 178.37.53.*

Podał chociaż numer konta na który można przelać wygraną sumę?

Gość 83.22.220.*

Może nie wiedział gdzie leży Sztokholm?

Lewak Robert Allen Zimmerman, zwany Dylanem olał lewaków z Akademii Noblowskiej ciepłym moczem.

Pampero 83.7.49.*

Akademia doceniła a grajek ocenil

żyrafa prawicowa 83.26.15.*

Becząca efekciarska koza. Nobel to cyrk.

Gaga 91.63.34.*

Po prostu nie chciał być utożsamiany z BOLKIEM

oli 178.183.173.*

Ta nagroda to od lat nie Nobel ale Bobel!

Soplica 83.28.221.*

Ten "Nobel" to już kabaret

O, znów poeta, 89.229.29.*

było już kilku, ze sławną piewczynią Stalina na czele. A co z pokojowym noblem, nie chcą przypadkiem odebrać temu ossmalonemu z Waszyngtonu i dać Putinowi?

Doskonale rozumiem Boba i popieram go w tych trudnych, przepełnionych obowiązkami chwilach. Na jego miejscu też miałbym kupę do zrobienia. Na tyle bowiem zasługuje nagroda obłąkanych, lewackich dziadków. Niech rozdają dyplomy Jelinkom, Arafatom i Obamom.

Kazik Z 89.76.85.*

Niech nie odbiera ! On i 80 % laureatów to pisarze z drugiej ligi. Ta nagroda od wielu lat była niczym i taką pozostaje. Naprawdę wielcy twórcy zostali docenieni wyłącznie przez czytelników.

szimek 83.9.25.*

to niepodobne do jego nacji.

Mar Piet 89.73.106.*

Komitet noblowski powinien tę nagrodę przekazać na jakiś cel np. do sierocińca. Bob Dylan dostałby dyplom uznania, i nie byłoby o czym mówić.

sdf 195.47.201.*

Olał ich. Ta nagroda, to teraz totalna wiocha ! Dziwne, że jeszcze jej Putin nie dostał. "Za wybitne oszczędności w amunicji podczas nalotów na Syrię." Ale jaja, ale jaja !

HBN 89.64.18.*

Mysle, ze moze umrzec nie jako poeta ale narkoman. Byl czas pieknej muzyki ale dzis Nobel dla niego to wyglup totalny! Usilowali go wepchnac w lewicowe ideologie i stad ten blamaz

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.