Forum dyskusyjne

Kultura Komentarze do artykułów

Mocny ZWIASTUN nowego "Pitbulla". Bez cenzury! Tym razem kobiety przejmują władzę

Data publikacji:

"Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami film jest oparty w 100% na historiach autentycznych policjantek. Nie znajdziecie tu żadnej wymyślonej sceny, ani nawet dialogu."

Treść komentarza została usunięta.

hypo 80.7.135.*
Wiadomo z badań, że kobiet nie powinno się stawiać w roli dysponenta przemocy, bo w krytycznym momencie mają tendencję do jej nadużywania. Innymi słowy- tam gdzie wystarczy obezwładnić, laska zabije.
wyważony 46.113.149.*
Bachleda-Curuś nakopie Grabowskiemu??? To idę!
nefertare 95.49.200.*
Szczyt mozliwosci polskiej kultury, czyli dno dna.
ter 87.205.159.*

Przez połowe mojego życia byłem katowany Mają Komorowską a teraz przyjdzie mi resztę życia być ofiarą "aktorstwa" kolejnej Mai tym razem Ostaszewskiej. CHCĘ NOWYCH TWARZY!!!!!!

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Łukasz Adamski, Wojciech Biedroń, Piotr Czartoryski-Sziler, Marcin Fijołek, Edyta Hołdyńska, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Tomasz Plaskota, Agnieszka Ponikiewska, Weronika Tomaszewska, Piotr Zaremba.

Autorzy: Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Krystyna Grzybowska, Grzegorz Górny, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janecki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Anna Sarzyńska, Wiktor Świetlik, Marcin Wikło .

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.